Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Vans udobnost?

Cure, koje imaju Vansice... jesu li vam udobne? jer ja ne mogu neudobnu obuću i sada me zanima malo o njima. pa vaša iskustva [:smijesi]
2015 03 24
Imam ih jako dugo i jedva sam docekala sunce da ih nosim. Meni preudobne!
2015 03 24
meni npr. starke nisu ni malo udobne i imam problema s nogama, pa me zato malo strah [:hihot]
2015 03 25
Nisu. Volim ih, ali se sa svakim novim parom najprije napatim [:tuzan]
2015 03 25
neudobne, nakon po ure šetnje bole stopala... a i neš ti mode, ko neka dva pinjola na nogama [:jezik]
2015 03 25
Ma meni su prva liga i mogu cijeli dan provest u njima
2015 03 25
Meni su neudobne, do nedavno to nisam bas ni primjecivala, no odkad sam pocela nosit neke skroz druge tenisice, sam shvatila koliko su mi vans neudobne. [:smije]
2015 03 25
meni su isto neudobne ekstra ako moram u njima biti cijeli dan poludim a starke da nepricam uzas a nisam neka debeljuca ni nista normalna tezina i normalna stopala sta da ti kazem kad su mi skoro sve platforme udobnije za nositi od njim [:hihot] [:kesi]
2015 03 25
Ocito samo meni udobne hahah, al eto adidas mi je daleko najudobniji od tenisica:)
2015 03 25
hm ovisi od modela do modela, jedne koje trenutno imam su mi ful ful mekane i udobne, a druge su trebale malo navikavanja hehe, ali meni su u usporedbi s drugim tenisicama skejterske tenisice bile vans ili neke druge najudobnije i obožavam ih [:kesi]
2015 03 25
Slažem se, neudobne, kao i starke
2015 03 25
Najudobnije su mi naravno adidas i nike tenisice za treniranje ali imam vans cedar i nisam mogla vjerovati kako su mi udobne......za ostale modele neznam ali namjeravam kupiti neke u nekoj neutralnoj boji, te cedar su sve jako sarene
2015 03 25
Meni su vansice preudobne. A i s kvalitetom sam prezadovoljna. Uz njih, ako izostavimo tenisice za treniranje, nego gledamo samo one "za svaki dan" su mi najdraže i najkvalitetnije Adio tenisice, iako ih je gotovo nemoguće naći u divnoj nam državi [:ljut] i DC.
2015 03 25
možda ovisi i o modelu, ali ove vansice koje ja imam su mi jako udobne, mekane i kad njih usporedim s jednim drugima koje isto često nosim vidi se razlika definitivno.. starke se primjerice ne mogu ni uspoređivat s vansicama po udobnosti
2015 03 25
Ma meni najbolje adidas i nike i one walkmax imam one su mi stvarno super udobne e ljepo mi je hodati u njima sta je je [:zaljubljen] a ovo za mene muka hodati i u vans i u starkama ko da hodam bosa poslje walkmaxica [:smije]
2015 03 25
1 2