Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Tko sve ima Nike Air Maxice? imam jedno pitanje vezano za njih...

Ja imam Air max 90, jedini problem kod njih je taj što se uzasno sklizu po kisi odnosno po mokrom. bile to pločice ili beton, imam osjecaj da cu past na nos. Postoji li neki model Air Maxica koji se provjereno ne sklize po kisi?
2015 03 25
Pa bas te tenesice i nisu za kisu, brzo se uniste zbog nje Ja imam original maxice i nikad u njima na kisu ne idem haha, cudno mi je da se sklizu jer je potplat od gume [:sokiran]
2015 03 25
A frend hoda u njima uvijek i svuda i svako malo nove kupuje jer ih unisti po mokrom [:hihot]
2015 03 25
I ja isto mislim da nisu baš za kiše, moj dečko ih zna nositi i onda promijene boju. [:hihot]
2015 03 25
ja imam bijele i danas sam na kisi bila i nis im nije [:sokiran] kaj se uniste od kise ??
2015 03 25
ja imam bosanske air max i stvarno ih svugdje nosim i odlcne su a takoder se i ne klizu [:hihot] [:kesi] tako da meni su odlicne
2015 03 25
Jako se klizu da,a ko za vraga kad ih god obucem padne kisa [:vrti] [:hihot]
2015 03 25
uniste se od kise??? na svu srecu meni jos nisu. znači, svi modeli se sklizu? jei -.-
2015 03 25
da, da da i ja sam po tom pitanju razocarana. [:sokiran]
2015 03 25
Ja sam svoje nosala po svuda, sad treniram i trcim u jednima, bas 90, druge sam prodala i prezadovoljna sam bila. Ne znam kak sad to curke [:smije]
2015 03 25
jel se ikome raspao djon na maxicama? kupila sam ih jucer obukla danas i sad ih idem obrisat jel su malo pokisle i skuzim nesto visi s djona, potegnem a ono komad gume velicine 2x2cm otprilike doslovno otpadne dole.. [:sokiran] naravno sutra idem reklamirat al dal su stvarno lose kvalitete ili sam ja samo nabasala na defektan par? namjeravala sam se bavit sportom u njima i trebam izdrzljive tenisice pa ako su losa kvaliteta trazit cu povrat novaca...
2015 03 25
Ne, imam ih više od godinu i pol i ništa. Moje su stvarno super. [:smijesi] Samo ono što sam već napisala, dečko ima jedne kao platnene i nosi ih po kiši pa su malo promijenile boju.
2015 03 26