Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Fake Airmax

Vrijedi li kupiti fejk patike? [:jezik] trebam tako nešto, a ne dam 1000 kn za oriđiđi patike [:vrti]
2015 03 30
meni iskreno odlicne nosam ih svugdje a bas je negdjeprije bila tema o tome kako kad se originali smoce da s za baciti u kantu a ja vec gacala po vodi u svojima i eto zive i zdrave hihihih :D tako da preporucam a platila sam ih 120 kn eto sta da kazem [:zaljubljen]
2015 03 30
Da se nadovežem na temu. [:smijesi] Koja cura ovdje ima najbolje trenirke i patike? Da ipak na nešto liči... [:jezik] (mislim na ove koje to imaju u većim količinama)
2015 03 30
Moja prijateljica kupila u Bosni, sebi, mami, i svojoj curici..super su im..ima ih skoro 1 god..stvarno su kao prvi dan, a platila je svake 180 kn! Mozda ovisi na kakve naletis! [:smijesi]
2015 03 30
da, valjda kak naletiš...ali stvarno trebam tak nešto jer budem stalno na nogama kroz ljeto
2015 03 30
te bijele fake bih i jaaaaaaaa [:tuzan] ali nigdje ne vidim da ih netko prodaje.. a normalno do Bosne nemam kako [:tuzan]
2015 03 30
ali je i dobru cijenu stavila [:smije] [:smije]
2015 03 30
Imam original i kopiju, u kopiji idem u park sa psom. Razlika je ogromna , moj ti je savjet kupi original
2015 03 30
Cure evo: mojekrpice.hr/items/obuca/3030211/nike-air-max-tenisice-39 , a kod mene imate 38,5 velicinu oboje kratko nosene, cijena po dogovoru moze ili kombinacija sa zamjenom :)
2015 03 30
ja sam kupila jedne preko krpica nove,medutim jako brzo mi se znak odlijepio. nakon dva nosenja i nijednog pranja.
2015 03 30
Ja imam fejk i skroz sam zadovoljna, nista ne otpada i ne raspada se, nosim ih stalno i vjezbam u njima i nista im nije, udobne su jako [:zaljubljen] mislim da to ovisi na koje naletis jer imam i fejk starke i zadnje koje su sam kupila su uzasno neudobne i zuljaju me na cudnim mjestima [:vrti] prije toga sam imala dvoje i nikakvih problema, isto tako ovisi i o nacinu nosenja i hodanja, imam frenda koji kupuje i fejk i original i sva obuca mu je ravno za tri mjeseca za smece
2015 03 30
Na kopijama ti je to kako naletiš [:zaljubljen]
2015 03 30
Imaš original Air Max na sniženju za 350kn
2015 03 31