Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

Zašto ljudi varaju?

Ja mogu shvatiti kad netko prevari partnera,ajde dogodilo se, u vezi koja očito nije kako treba. ali samo u slučaju da potom prekine vezu. Ali ne mogu shvatiti kako se nakon nečeg takvog vratiš natrag, na staro, kao da se ništa nije dogodilo.Taj dio je odvratan i licemjeran. Iskreno, mislim da ljudi nisu monogamna bića, da u svakoj vezi dođe do zasićenja i da mnoge na kraju opstaju iz nekih drugih razloga (djeca, krediti i sl.) a ne ljubavi. Tako da me u biti ne čudi kada netko nekoga vara..Ne kažem da je u redu, nego da me ne čudi [:smijesi]
2015 04 15
Jos mi nije jasno kako se to nekome nesto moze branit. Mislim da to nema veze s drugim partnerom nego je samo greska u onom koji vara.
2015 04 15
Bilo bi lijepo onda kad bi i zene to podjednako radile i da je sve na otvoreno..Pitam se gdje bi im ostala muda i osjecaj moci i dokazivanja..
2015 04 15
ja sam djete rastavljenih roditelja pa imam bas ostar stav prema tome..Oprostila sam ocu prevaru mame ali nikad zaboravit necu niti zelim . Ne razumijem one koji su spremni ugrozit obitelj i sve stoje u njoj osnovano radi malo sekualnog uzitka s nekim drugim uzass [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2015 04 15
Glavna krivnja i je na onome koji vara ali da sad zamislim da sam ta "druga" nebi nikad mogla, savjest mi nebi bila cista a i ne radi drugome ono sto sebi ne zelis, jednostavno je.
2015 04 15
Stiso bi im se poni ko u srne..
2015 04 15
Trend22 ista situacija [:sramezljiv]
2015 04 15
Comestai-gde da potpišem!! a gde je pečat [:smije]
2015 04 15
negdje sam citala"muskarci varaju jer mogu a zene jer znaju da je kraj"
2015 04 15
jadno....vjerujem da se tako osjeća prevareni/a a onaj koji je prevario nema osjećaje,jer da ima nebi to napravio.jel ima netko...pa i od nas ovdje ,tko nebi mogao prevarit?neš ti uspjeha. [:vrti] Bitan je sklop u mozgu.To ne rade oni koji ga imaju(mozak)jer treba poslije živjeti...gledati u oči...dizati djecu...Ali i oni koji varaju na kraju budu prevareni...od nekog trećeg.nisam praznovjerna ali mislim da se svakom vrati po zasluzi.Kad-tad.
2015 04 15
Smišna možeš potpisat neki ček...gotovinski. [:smije]
2015 04 15
[:smije] [:smije] [:smije] comestai legendo
2015 04 15
Najsmješnija sam kad sam najbolje živčana. [:ljut] [:smije]
2015 04 15
Imala sam dvije veze jednu od 8 mjeseci drugu od 2 i po godine i nikad nisam ni jednog prevarila niti oni mene.Kako mi je tesko naci normalnog,karakterno dobrog i pametnog decka,izlazeci sa drustvom,upoznavajuci ljude kroz hobije i aktivnosti slusala sam razgovore i price tih osoba,no treba uzeti u obzir da je svaka osoba i prica zaseban odnos i razlicit.Osobno,ne smatram da je prijevara dobar opis samo da je doticna osoba izabrala drugu osobu umjesto te ali samo u fizickom smislu.Vecina ih to nazalost radi da bi zadovoljili ego.Ja bih prije prekinula pa bila s drugim.No svatko odlucuje za sebe i radi tako,i da mi se to desi odmah bih oprostila i krenula dalje s zivotom.Prijevaru smatram nezrelim i nesigurnim cinom licnosti.
2015 04 24
Ljudi su otpali od Boga i od vjere. Da svak od njih otvori Bibliju (za početak makar iz kurioziteta), a onda počne proučavati i živjeti po najosnovnijim moralnim načelima, to se ne bi događalo... [:tuzan]
2015 04 26