Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Drage moje naručujem za Vas!

Drage moje dame naručujem za Vas putem ebaya uz proviziju manju od pet kuna. Proizvodi stižu na Vašu adresu. Procedura ide ovako: pošaljete mi sliku proizvoda koji želite ja Vam šaljem podatke za uplatu i čim novci sjednu naručujem željeni proizvod. Proizvod stiže u roku od 15-25 radih dana na Vašu kućnu adresu. U koliko ne stigne javite mi se i ja umjesto Vas razgovaram sa sellerima (prodavačima) i vraćam Vam vaše novce ili se proizvod ponovno naručuje. Ja Vam garantiram da nećete ostati bez proizvoda ili bez novaca. [:zaljubljen] Možete mi se javiti ovdje ili na facebook. Svaki dan stavljam nove proizvode na stranicu ali isto tako mi i vi možete poslati poruku sa željenim proizvodom. Facebook stranica: Katarina - Kupovina dostupna svima Uživajte u sigurnoj i ugodnoj kupovini iz vlastitog doma. [:zaljubljen] Vaša Katarina [:poljubac]
2015 04 20
> Mallena993: > Drage moje dame naručujem za Vas putem ebaya uz proviziju manju od pet kuna. Proizvodi stižu na Vašu adresu. Procedura ide ovako: pošaljete mi sliku proizvoda koji želite ja Vam šaljem podatke za uplatu i čim novci sjednu naručujem željeni proizvod. Proizvod stiže u roku od 15-25 radih dana na Vašu kućnu adresu. U koliko ne stigne javite mi se i ja umjesto Vas razgovaram sa sellerima (prodavačima) i vraćam Vam vaše novce ili se proizvod ponovno naručuje. Ja Vam garantiram da nećete ostati bez proizvoda ili bez novaca. [:zaljubljen] Možete mi se javiti ovdje ili na facebook. Svaki dan stavljam nove proizvode na stranicu ali isto tako mi i vi možete poslati poruku sa željenim proizvodom. > Facebook stranica: Katarina - Kupovina dostupna svima > Uživajte u sigurnoj i ugodnoj kupovini iz vlastitog doma. [:zaljubljen] > Vaša Katarina [:poljubac] Pozdrav, jos uvijek narucujete?
2018 01 07