Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Posao, poslić, bilo što...

Nemam djecu, ali, kao što sam rekla, možda sam naivna zbog toga što ne bih odselila... @tinads znam da nije uvijek, ali poslala sam preko 300-tinjak molbi, redovno šaljem 4-5 tjedno (sada 1-2 tjedno, jer je i natječaja za škole manje) i samo jednom sam uspjela dobiti zamjenu bez ikakvog poznanstva. i sama priznajem, sve ostalo što sam radila (3 godine iskustva sam uspjela nakupiti) bilo je preko prijateljica i poznanica koje su ondje već radile
2015 05 05
ja ti kažem. spakuj kofere i pravac Germanija. neće ti nikad bit žao. i ako bude lako se vratiš. ništa ne košta probati.
2015 05 05
to u svoje gradu samo ili okolica isto
2015 05 05
U Zagrebu i okolici (od recimo Samobora, Zaprešića, Gorice do Sesveta, dalje nisam išla, jer nemam auto, pa bi mi bilo nezgodno, a do nekih mjesta ne znam ni kako bih došla, s obzirom na povezanost)
2015 05 05
A sad vas moram napustiti drage moje... eto sam se hvalila kako dobro kuham, a kako sam danas krenula, ne bude ništa od ručka... [:smije] Zahvaljujem se svima, posebno onima koje su me savjetovale u inbox [:zaljubljen] čujemo se i poželite mi sreću [:poljubac]
2015 05 05
Hvala ti, na ovu sam se već prijavila, a na Njuškalu se plaćaju 90 kn [:vrti]
2015 05 05
A možda da probate i na njuškalu. to je iznos za mjesec dana ili tako nekako. Probajte, stavite što više informacija u oglas da vas tražilica lakše nađe. ili eventualno lijepiti po banderama po kvartu, ali to se kao ne bi smjelo... [:frustriran]
2015 05 07
Ja inače prevodim sa i na engleski, završila sam faks, pa ako kome treba prijevod životopisa i drugih dokumenata za odlazak u inozemstvo, slobodno se javite. Prevodim i stručne članke ako kome treba za faks... [:zaljubljen]
2015 05 07
1 2