Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Strije :(((

Do sada nisam imala strija, ili barem nisam išla za time. Ali eto od mojih naglih promjena težine svakih nekoliko mjeseci pojavile su se strije na unutarnjoj strani bedara i nekoliko njih na guzi. [:tuzan] Čitam po netu i na većini stranica piše da se ne mogu ukloniti već samo smanjiti. Kako se vi nosite s njima, koje kreme koristite? Ja sam naišla na ovaj recept, što mislite? KREMA PROTIV STRIJA RECEPT Potrebno je : 1/2 šolje maslinovog ulja 1/4 šolje gela od aloje vere 4 kapsule E vitamina 2 kapsule vitamina A malo ulja po izboru (lavanda,kamilica,avokado) Sve sastojke kao i sadržaj kapsula izručite u blender i dobro izmiksajte.Posudu odložite i čuvajte u frižideru da se melem stegne .Nanosite kremu dva puta dnevno na problematična i kritična područja..
2015 05 22
di ima ta aloja??? [:hihot] [:hihot] omg
2015 05 22
Hahaha, skinuto sa neke srpske stranice nije mi se dalo ispravljat [:jezik]
2015 05 22
Ak ih vec imas,nista od toga. To bu pomoglo da koža dobije na elastičnosti a,ali strije su tu zauvijek. S vremenom izblijede,ali ne nestaju. Meni se gotovo ne vide kad potamnim i dok god odrzavam ljetnu bojicu. Shea maslac je super za kožu, ubaciti ga u ovaj mix.. škoditi ne može [:jezik]
2015 05 22
pretpostavila sam,,,,samo oni mogu biti toliko nepismeni, al mora im se priznati da svašta šibaju na internet,,,za razliku od nas,,,,a, sad,,,,sudeći po sastavu ne može škoditi,,,da li će ti pomoći? Neznam,,,ali, znam da s vremenom naučiš živjeti sa strijicama i jednostavno ih prihvatiš kao sastavni dio svog tijela,,,,kad malo dobiješ boju neće biti toliko uočljive,,,ne sekiraj se previše
2015 05 22
bademovo ulje :))
2015 05 22
Tinki,zasto bi bili nepismeni ak je tak u njihovom jeziku? [:sokiran]
2015 05 22
NomadOrganic hvala na savjetu taman i njega imam doma pa cu ga ubaciti :) Pinki, istina možeš pronaći sve i svašta, a sad o greškama da ne govorimo... Moram se naviknuti na njih, s vremenom hocu valjda.. i na sunce po boju kažete, valjda će izac sunce napokon :))
2015 05 22
Ista sranja se pisu i na hrv i bosanskim stranicama jer sad svi briju na zdravlje a beda i klikaju na besmislice a portali ubiru lovu po kliku. Moze i kokosovo ulje. Bitno je da bude masno.
2015 05 22
nomad, gledajući slike sa maturalne od moje rodice koja živi u Novom Sadu vidila sam da svi nose majice sa natpisom GAME OVER ali napisano na ćirilici [:sokiran] [:smije] ,,,,ono, mislim,,,bez komentara,,,,,o njihovom jeziku neću i ne želim raspravljati,,,
2015 05 22
A sto se nepismenosti tice... veca je tragedija "Neznam" nego aloja. [:smije] [:smije]
2015 05 22
nomad,,,,,,uf, uf,, [:vrti] ,mrzim smjer u kojem ide ova tema,,,podsjećaš me na nekoga,,,,,n e v a ž n o,,,,kad sam ja išla u školu neznam se pisalo zajedno,,,,sad znam da se piše odvojeno, ali moju dicu u školi uče da nije "tragedija" ako napišu zajedno,,,,,aloja ili aloa meni svejedno,,,znam na šta se misli,,,,zapravo, uopće nisam mislila da će taj moj komentar poprimiti ozbiljnu notu,,,,možemo u nedogled ispravljati jedna drugu,,,,
2015 05 22
Nemre daleko (baterija mi kratka), ali nije mi smiješno ismijavati tudji jezik. Nije mi bila namjera ništa izazvati, samo sam "slaba" na jezična podbadanja [:sramezljiv] Sorkač ! [:poljubac]
2015 05 22
"Ne znam" se uvijek pisalo odvojeno! [:kesi] A ti što uče djecu da to nije tragedija [:vrti] Volimo svoj jezik [:sramezljiv]
2015 05 22
ja sam si skuhala nekidan kremicu za strije [:kesi] 6 žlica bademovog ulja (kupljenog u dm-u) 1 žlica eteričnog ulja lavande 1 žlica pčelinjeg voska (kupila sam na tržnici u tvrdom obliku pa strugala nožem u žlicu) ugrijati ulje,a vosak otopiti. u toplo ulje dodati otopljeni vosak i maknuti s vatre. kad se počne hladiti i stezati,dodati eterično ulje.sipati u posudicu. ne može biti loše kad je bademovo ulje za strije! [:kesi]
2015 05 22
1 2