Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Dijecija kolica

Pozz Mame [:smijesi] Bila sam kupila preko njuskala kolica marke hauck malibu 3 u 1. Moje misljenje o tim kolicama *KRS* [:frustriran] [:ljut] Neznam dal mi zena podvalila ih vec potragno ili su stvarno tako losa. Jer 2 dana kasnije kocnica nikako nije radila samo na cim, evo u medzuvremenu su se kolica i potrgala kod kotaca je neka plastika se zakrivila ili neznam sta. [:ljut] Kolica sada drndaju ko traktor. [:smije] Dal se to da negdje popraviti ? Ili je imao netko ista takva kolica, pa kakva su njegova iskustva. Koja kolica po vama su dobra? I dje ih ima kupit, i kolko ste platili. Ako netko ima dobro ocuvana da bi mi ih prodao za jeftine novce. Molimte se javite (Samo roza i ljubicasta boja nedolaze u obzir)
2015 06 06
kupila pikolo kolica sa nosiljkom za 300kn,prezadovoljna.....cvrsta,stabilna i nigdje nisu pokidana ali sam zato nasjela na krevetic za 700 kn
2015 06 06
ja sam bila varila abc design par puta, ma nema im spasa uzela bbc high trek [slika:b2bac7ed-3a52-46d8-9284-79e65ab50018] presla su brda i doline, pa i dvoje dece odjednom i nikd im nista nije bilo, za moje potrebe su bila idealna a za auto sam uzela loolu [slika:959da2f1-6cb9-47b4-9257-d3e5d3274b35] bbc mi se pokazao kao najbolji omjer cijene i kvalitete
2015 06 06
Zena trazi kolica za malo novaca, ne nova, ni za 3000 kn. Mi smo svoja isto platili 3500 kn, prodali za 2500 kn. I sad vise nikad nebi dala toliko novaca za kolica. Jednostavno se ne isplati. Kupila bi ili polovna ili jeftinija.
2015 06 06
Ja imam graco za 200 kn jer mi je to trece dijete i nisam htjela bacati pare bezveze. Njuskalo,nađe se za male pare. Za par mjeseci koliko je dijete unutra, ne isplati se,ništa skupo.ja osobno dok mi dijete prohoda vrlo rijetko koristim uopće kolica,potičem hodanje.
2015 06 06
Nego,kako si ti sa dojenjem,jel sve ok?
2015 06 06
Tak smo i mi. Koristili smo kolica malo vise godinu dana i onda je prohodao i vise se nije dao u njih, niti sam ga tjerala. Uzalud bacanje novaca.
2015 06 06