Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Socijalni rad/ Radna terapija

pozdrav, imam nekoliko pitanja vezano za faks: Socijalni rad i Radna terapija u Zagrebu naime, upisujem ponovno faks i opet aktivirala sam postani student, prijavila se bla bla. zaduženja od socijalnog rada mi piše 175kn za prijemni ispit, moje je pitanje: gdje to uplatiti tj tko je primatelj i iban? pravni faks ili ima posebno za socijalni rad? i gdje onda, kome to predati itd? zaista sam si zakompicirala znam [:place] i vezano za radnu terapiju: piše mi također da trebam priložiti potvrdnicu školskog dispanzera o osnovnim zdravstvenim i psihofizičkim sposobnostima za studij, gdje to? koliko dođe? gdje uplatiti itd? svaka pomoć dobro došla! ne bih pitala da referade rade svoj posao i dižu jednom u plavom mjesecu telefon, ali ko pita taj neskita [:hihot]
2015 06 08
u referadu ne idem jer radim u to vrijeme [:hihot] ovo na stranici piše sve i na tom postani student, no zbunjuje me ova rečenica 'Prijave za provjeru posebnih sposobnosti, uključujući i naknadu za troškove provjere u iznosu od 175,00 kuna, za studijske programe 1. i 2. predaju se u Nacionalni informacijski sustav prijave na visoka učilišta „Postani student“ do 12. lipnja 2015.' watafak je Nacionalni info. sustav prijave? [:vrti]
2015 06 08
skolski dispanzer ti je skolski lijecnik kod kojeg ste imali preglede u srednjoj skoli, koji su vas dolazili cijepiti i to :). ne placas nista, to je gotovo za 5 min, znaju oni vec proces :D
2015 06 08
odlično! hvala vam puno curke [:poljubac]
2015 06 08