Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Događaji, koncerti, izložbe /

Festival vatrometa

Drage moje, sve koje ste iz ZG da li prisustvujete festivalu? Na strani Bundeka je šator i lunapark, a sa druge strane vatromet. Svake godine je sve bolje i bolje. Obzirom da se nalazi odmah nasuprot zgrade gdje živim iz bliza je genijalno gledati. Svi se sakupimo na nasipu, djece ko u priči. Imamo odmah i park uz nasip. Navečer roditelji i djeca igraju zajedno skrivača i sve igre koje smo mi kao djeca igrali... Imamo kafic za kavicu koju donesemo u park, grickalice, sokovi.... Moram priznati da su mi to naj draži dani u 6-tom mjesecu Ako koja dolazi neće požaliti. Big [:poljubac] svima!!!!!
2015 06 12
ja bum ti mahala, idem trčat [:jezik]
2015 06 12
ne radila sam za mirnovec i nikad vise ne zelim ni cut za njih ni vidjet jos nisam gotova s njima i naplatit cu im sve
2015 06 12
Slažem se! [:zaljubljen] Mi obavezno idemo barem na završnu večer kad je Mirnovec ali često i ostale večeri [:smijesi] Također preporučam,jedino će nas ove godine više nego inače mučiti ova najezda komaraca [:tuzan]
2015 06 12
Da, komarci su najveći problem. Tek u utorak moj kvart špricaju. Elena, dodji na kavicu usput s trčanja [:smijesi]
2015 06 12
Andrea, zaboravila sam tvoju muku s njima. Ali kakvi god da su poslodavci iskreno moram priznati da ovo super organiziraju
2015 06 12
grad organizira, a ovi bogeci koji trpe stalnu torturu i mizerne place, idiota za direktora i kuju od sefice moraju ostat tamo svaki dan do 2-3 ujutro da ciste nema veze jer imaju decu il im je neko na samrti
2015 06 12
njima je to cisti profit
2015 06 12
možda i budem na okrepu [:zaljubljen]
2015 06 12
Prebučno.
2015 06 12
ajmeee da, to je super stvar, dođem gledati vatromet [:smijesi] [:sramezljiv]
2015 06 12
a kojeg je to datuma točno? :D
2015 06 13
12,13,14
2015 06 13
Ja sam bila sinoć, prvi puta, i baš je lijepo bilo, vatromet prekrasan..i iznenadila sam se koliko je ljudi bilo... jedino mi se u tom svemu ivan zak nije svidio nikako [:ljut] [:smije]
2015 06 13