Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

sinoc sam saznala da me vara

Cure hvala vam svima jako puno, nemogu vam se dovoljno zahvalit! ♥ Sad kada se otusiram i spremim kako treba idem do frendice na kavu pa cu do njega oko 2, da mu se zahvalim mami sto je bila tako divna prema meni i sto me jako voli i da joj se zahvalim bas za sve, jer ona mi je bila kao prijateljica njemu cu samo rec da znam cijelu istinu, da znam da me je varao i da ne zelim da mi se ikad vise javi, da je s nama zauvijek gotovo i nemoze me nikako odgovorit od prekida to nema sanse. sad sam rekla svojoj nami da cu ga ostavit i nike mogla vjerovati da mi je to napravio i poslusat cu mamu sto se tice sobe, uzet cu si ju jer ja sam ju platila i moja je, nemam nikakve uspomene s njim na tu sobu jer ju nismo jos ni otpakirali sada sam pokupila sve plisane medvjedice sta mi je poklonio i to cu mu vratit jer ne zelim imat nista od njega. I necu dozvolit svojoj braci da mu ista naprave jer on nije toga vrijedan.
2015 06 14
zahvali se bogu....na vrijeme- si saznala..takovih idiiota kao on uvjek mozes naci a pitanje dali ce on ikada naci takvu poput tebe...
2015 06 14
bravo, pusa [:poljubac] [:poljubac]
2015 06 14
ja virujen da ti nije lako,to su godine i prije svega navika na njega,da je stalno tu,a i upznala si ga sa svojima itd.al jedno je sigurno PUSTI DA MALO VRIMENA PROĐE-NE KAŽE SE DA VRIME LIČI SVE.Na kraju ćeš bit sretna šta si ga se riješila na vrime.I još nešto,pokupi svoje stvari,ne raspravljaj previše,jer ćeš počet plakat,a taj gušt budali nemoj dozvolit,ako šta pita samo reci-OVO JE ZATO JER SI "BIJA PREVIŠE DOBAR PREMA MENI"vidimo se NADAM SE NIKAD drži se [:poljubac]
2015 06 14
Obicno nakon prekida s deckom odlicno je napraviti neku promjenu. Skratiti kosu, promijeniti stil oblscenja i slicno... Sad ce ti svakako biti tesko ali pokusaj si ispuniti dan obvezama, budi s prijateljicama, odi u shopping(ipak je to najbolji lijek za sve [:hihot]) Mislim da je dobro to sto si saznala na vrijeme, jer on kakva je osoba, mogao te i zaruciti i živjeti s tobom unatoc tome sto te vara. Nemoj tugovati, ne vrijedi. Sredi se, odi van i uzivaj!! Jer zena si, mozes sve [:poljubac]
2015 06 14
Kako će se on pokajati...Možda se on zasitio pa misli malo avanture će mu dobro doći ili nova veza, no kad shvati da je to prolazna romansa, opet će te potražiti, vjerovatno sa spikama, mlad sam, nisam znao, ovo ono, ja tebe volim bla bla..e pa sranjaa..tko voli, taj ne vara.........zašto varat kad od jedne osobe možeš dobiti sve...kukavica [:vrti]
2015 06 14
ma možda mu je najbolje ništa ni ne govorit,sredi se najbolje šta moš i samo reci-JA PREKIDAN S TOBON Okreni se i otiđi Neće znat šta ga snašlo Nek vidi da se i njega može ostavit
2015 06 14
najvažnije hladne glave reći...i još bolje reći, znam za to odavno(iako ne znaš), s nama je gotovo, uživaj..to će ga više pogodit ako mu hladne glave kažeš....a kući se treba boriit sa uspomenama i emocijama, to je sve normalno i treba proći vremena nažalost...
2015 06 14
ma nema riječi ja prekidam s tobom, šta to treba izgovorit [:smije] samo kaži došla sam po stvari, tu su mi braća da iznesu moj namještaj i that's that
2015 06 14
Plisane medvjedice ako ne znas kamo sa njima, njih mozes odnijet u neki djecji dom ili djecju bolnicu. Cure su ti vec sve rekle, ponasaj se hladno prema njemu i obavezno reci njegovoj mami zasto te vise nece vidjet.
2015 06 14
Obavezno šamarčinu i pokupi sve svoje stvari pa tako i te ormariće!
2015 06 14
Ostavljaj ga! Upravo sam u razvodu od kretena koji mi je to radio cijelu vezu i cijeli brak.Uvijek je tražio osvježenje. Vuk dlaku mijenja ali ćud nikad !
2015 06 14
nema draga medvjedića u kesici, ništa, ne motiviraj ga da ti se vrati, pa 4 miseca te je gleda u oči i lagao i vukao paralelku, samo se to ga sjeti (iako bi ga najradije zagrlila i sve mu oprostila i nastavila, moraš ti odlučiti, nema pišit ću - kakit ću! ) znači, dobar dan, dobar dan, došla sam po stvari i točka! [:smijesi] doma ceni, plaći, vrišti, ujedaj, na mjestu događanja ne!
2015 06 14
možemo mi trubetat koliko nam drago, ali ti njega usprkos svemu još voliš i tu je caka, ali to je razumljivo, bitna je tvoja odluka, a što odlučiš kako god u konačnici bilo sebe ćeš na koncu pozvati na odgovornost, zato slušaj sebe!
2015 06 14
Samo glavu gore, ako je to napravio i radi vec koji mjesec a zajedno ste 5 godina, to je samar svim tim godinama sto ste zajedno bili i izdaja vase ljubavi! Uzmi sve svoje stvari i tisinom ga dotuci, daj mu do znanja da znas sve, ali nikako ne padaj na njegove isprike i sta ti ja znam sve ne, kako kazu tko jednom bude pijanac uvijek ce ostat pijanac, tko jednom prevari, eh taj je stao zmiji na rep.. Moj ti je savjet, da je neznam kako zlatan i bio dobar i sve to, da se dogodila jedna noc, ok ajde (ali i to ne opravdavam) ali 4 mj, pa koji je on frajer, pa ni Clooneyu ne bi to oprostila! A ako si dobra sa njegovima, ja bi im napisala pismo il im rekla da i oni znaju razlog vaseg prekida, pa ako mene okolo mozes sramoiti i pravit me budalom, e pa imam pravo onda i ja tvojima pokazat kakvo si dubre!
2015 06 14
1 2 3 4 5 6 7 8