Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Dubrovnik :))

Pitanje za sve one koji su bili u Dubrovniku ili žive u njemu [:zaljubljen] Ovako, planiram ove godine posjetiti Dubrovnik pa me zanima gdje su najbolja mjesta za kupanje? Jer imam plan šta želim posjetiti u centru, ali ne znam gdje se može kupati. Neću biti s autom, znači treba mi neko mjesto gdje se može doći busom ili pješice. Hvala [:poljubac]
2015 06 17
BANJE- glavna (centralna) plaža s pogledom na zidine Sv. Jakov - pješke dođeš od Banja BUŽA- isto u centru, ako voliš skakat sa stijena PRESIDENT - plava zastava/najčišća plaža, pogled na otočić Daksa
2015 06 17
DANČE- kad penješ na Gradac koji je isto u centru, nije klasična plaža-pijesak, više na "uređenim" stijenama
2015 06 17
Ej, a gdje ste smjesteni? Imate super plaze u Lapadu, sve zavisi gdje vam je smjestaj...
2015 06 17
Banje definitivno!!! A možda bi bilo zgodno otići i na Lokrum brodom iz centra [:smijesi]
2015 06 17
Banje izbjegavajte svakako, prevelika guzva i prljavo more, to je plaza na kojij se nitko od stanovnika Dubrovnika skoro pa ne kupa...ims puno lijepsih i mirnijih plaza
2015 06 17
Ha ha a svatko ima svoje misljenje, meni banje veliko NE [:smije] [:smije]
2015 06 17
Lokrum definitivno!!! Iz starog grada 10 minuta sa brodicem i dodes na raj na zemlji :)
2015 06 18
Hvala svima [:zaljubljen] Još imam par pitanja: Kako doći do plaža Banje i Sv. Jakov, dal ima neki bus? (iz Lapada) Gdje su te lijepe plaže u Lapadu? [:hihot] Ja znam samo za onu ispod hotela Kompas, a ta je prenapučena Kakve su plaže na Lokrumu, stijene ili ima i uređenih plaža?
2015 06 19
Ej, do plaže Sv. Jakov se dolazi iz Lapada autobusom br. 5 (nekih 10-15 min vožnje ima). Duž cijele Lapadske uvale su plaže, većinom hotelske ali se može kupati na svim slobodno. sve su uređene i lijepe pa malo prođite i vidite koja vam odgovara [:kesi] Plaža kraj Hotela Kompas nije nikako za kupanje, previše ljudi ima i more je tamo prljavo! Na Lokrumu su same stijene, nema plaža ali je lijepo i isplati se poći!! pozz [:kesi]
2015 07 02
iz Lapada možete doći busom broj 5, a Banje isto jest najpoznatija plaža, ali prevelika gužva i more zna biti prljavo dosta..
2016 04 28