Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Događaji, koncerti, izložbe /

Idete li na Ultra Europe?

Idete li na Ultru ove godine? Volite li takva događanja? Biste li izdvojili novce za kartu? (Ako netko ima karte dvije kupila bih, jednu za 800 kn, drugu za 500.)
2015 06 18
Bile obje god i nadam se da cu i ove :) Zivim za ples i takvu glazbu (ne pop kao guetta i ostale gluposti nego deep/tech ,trance itd :'D ) I nije mi bed dat pare za to.. Mene jedino smjestaj muci Prosle god me udomila cura s krpica,znaci bolje nije moglo Em je pre draga,em me ugostila ko kraljicu,em mi je cijelu sobu dala,hranila me ... Ma divota! :)
2015 06 18
Obožavam to i idem, Ja svoje karte nabavim jako rano tako da se preko ljeta uopće ne oterećujem tim, smatram ih kao poklon samo sebi za završenu tekuću godinu faxa i kao nagradu za trud [:hihot] Nije mi žao izdvojiti novce za to jer tu glazbu jednostavno volim i sva 3 dana sam od jutra do sutra na poljudu, pogledaj preko njuškala, ili možeš čekati zadnjih par dana ijako je to riskantno već se ispred poljuda skupljaju ljudi koji žele prodati i time i turisti jer su im prijatelji otkazali u zadnji tren a oni zbilja daju jeftino te karte
2015 06 19
I ja obožavam stvarno takve događaje a glazbu pogotovo. Nego eto, htjela bi nabaviti povoljnije jer moram čuvati lovu za jednu stvarno jako bitnu stvar koja mi je nužna za život. Inače, da sam financijski potpuno slobodna, nebi mi bilo žao ni dati 5 puta više. Nisam znala da se ispred poljuda skupe ljudi s kartama. To mi je dobra vijest [:smije]
2015 06 19
Idem naravno,bila sam dosada i prijašne dvi godine,volim to i ne mislim da sam stara [:smijesi] Ove godine vodim i sina ali samo od 16 do 20 ,tada malog vračam kuči a ja i muž do rane zore,i svakome bi tko može preporučila da ode [:smije]
2015 06 19
meni je to osobno malo prekomercijalizirano, ali da imam para otišla bih [:smije] ovako sam više za manje partije na koje ne dolazi ekipa koja se samo želi pokazati da je bila na nekom eventu, ženske u štiklama koje gunđaju kak ih noge bolje, opaliti hiljadu fotki odmah na fb i instagram, istinski ljubitelji glazbe ne idu s takvim namjerama, s najboljih partija na kojima sam bila nemam niti jednu fotku [:hihot]
2015 06 19
Ja imam samo 2 slike s ultre i to s Nicky Romerom i Basterjaxxima, joj tijanahr ne govori ništa pola mojih prijateljica prije Ultre dođu mene doma ajme šta to slušaš gasi to, pusti nešto normalno [:frustriran] sada su one ka moj đir i idu na Ultru grozno teške đirašice
2015 06 19
Ma bas to,ja skoro pa ni ne idem na main stage :)
2015 06 19
Išla sam prošle godine bilo super [:zaljubljen] možda ću i ove [:smijesi]
2015 06 20