Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Umor u trudnoći

Drage mlade mame (i sve koje se tako osjećaju) :-), evo došla sam i ja u klub, hvala Bogu. [:kesi] Sve je super, nemam još nikakvih simptoma, osim što malo češće trčim na wc i osim jakog osjećaja iscrpljenosti već od ujutro. Trebaju mi skoro sati da se prisilim ustati. Kako ste se uspjele toga riješiti? Što uzimate od vitamina i minerala, osim u hrani? Koliko vam pomaže ta folna kiselina i oni "vitamini za trudnice"?Uzimam dosta svježeg voća i povrća i želim izbjeći kemiju koliko je to moguće, ali svaki savjet je dobrodošao. [:smijesi]
2015 06 22
ja sam 19 tjedana i 3 dana... dosad nisam imala mucnine, ali sam dosta krvarenja. pa sam upucena na strogo mirovanje... nasreću, sad sam ok, jedino sto se budim piškiti i po 3 puta usred noći [:boji] Jedi puno voća i povrća ali naravno i ostalu raznoliku hranu... svega pomalo... uz to ti ipak preporučam folnu kiselinu, jer je neophodna prva 3 mjeseca za razvitak fetusa [:smijesi]
2015 06 22
Solgarov magnezij i prenatal [:kesi]
2015 06 22
meni je tako bilo prva 3 mjeseca trudnoće, samo sam spavala, kasnije sve 5.Uzimala sam folnu prije trudnoće i vitamine za trudnice tokom cijele trudnoće,ali oko umora ne pomazu [:smijesi]
2015 06 22
...nista nemoj siliti...odmaraj..spavaj...jedi...proci ce....sretno.. [:poljubac]
2015 06 22
Ja sam uzimala Elevit tijekom cijele trudnoće, uz naravno max. zdravu prehranu. Umor me pratio cijelo vrijeme, ali imala sam dobre uvjete pa sam uvijek mogla prileći [:smije] Obavezno uzimaj folnu kiselinu u nekom obliku, neće ti/vam štetiti nego samo koristiti! Čestitam! [:poljubac]
2015 06 22
AnyMarie, čestitam ti na trudnoći. Žao mi je zbog krvarenja. Nadam se da će sve biti dobro, čula sam da je to čak i normalno to povremeno krvarenje. Sensai, hvala i tebi. danas je još praznik, ali sutra ću odmah otići po tu folnu i neke vitamine. [:poljubac] Jel uopće prođe taj umor ili to traje cijelo vrijeme? [:hihot]
2015 06 22
Maja777, lelap 12 i MySecretGarden, hvala puno i vama na vašim iskustvima. Moram još malo raditi jer sam na minimalcu i snalazimo se, ali mi taj umor svaki dan sve teže pada, još uz ovu vrućinu...imam osjećaj da ću poludjeti... [:boji]
2015 06 22
hvala draga [:smijesi] meni je pucala cista, pa sam bas dosta krvarila.... sad sam ok... osim sto sam jaaaaako gladna [:hihot]
2015 06 22