Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Lista neželjenih korisnika

Voljela bi da si svatko sam može postaviti listu neželjenih korisnika, znači da si u postavkama složimo nickove/imena osoba od kojih ni poruku ne želimo primiti.
2012 11 14
bilo bi super! al nadam se da ta lista nije predugacka, i da se vecini cura moze vjerovati [:smije]
2012 11 14
super ideja! Mislim da bi i te liste mogle biti podugačke jer kako vidim svaki dan je sve duži popis prevarantica [:znoji]
2012 11 14
da,bilo bi lijepo ali kad te iste mogu svaki dan otvarati novi profil s novom mail adresom i nećemo znati da je to neka od postojećih....kao što se vidlo na onom topicu prevarantice, njih je svaki dan sve više a iste imaju po nekoliko profila...tako da neznam dal bi i to pomoglo...
2012 11 14
istina, ali makar bi kratkoročno pomoglo.. Očito se prevaranticama nemože lako stati na kraj kad stalno mogu otvarati nove profile [:tuzan]
2012 11 14
Najlakše im je otvorit novu mail adresu jer jedino to je ograničenje, na jednu adresu jedan profil i to je to... Iako, nisam sigurna što mi više smeta, te koje prodaju lažno ili one koje mi se ne udostoje javiti ako pošaljem upit za nešto,pa i one koje traže brdo inf.o nekoj stvari i ništa više od tog..a ja nek mislim dal želi ne želi više to...Po meni bi bio kraći popis onih koje su fer i poštene, da svaka cura ima navedeno osobe s kojima je i s kojima bi uvijek ponovno surađivala...drugo ništa više ne vjerujem
2012 11 14
@ mmm123- ustvari takva lista i postoji. Ja s kim god sam uspijesno poslovala ostavila bi poz. povratnu, bilo da je rijec o prodavacu ili o kupcu. Znaci ako vecina to napravi na taj nacin pridonosi sigurnosti ovog sajta [:smijesi] [:smijesi]
2012 11 15
pa da,to je jedino zasad sto moze utjecat na odluku o kupnji ako se dvoumim za neku stvar.iako nije fer prema novim curama koje su bez povr.inf.kad smo i mi tako pocele,ali nekako sam sigurnija.ma jednom sam i rekla vec,sve se u zivotu vrati,nek uzivaju sad i smiju se,nece dugo..
2012 11 15
Pa da vec im se obruc dobro stiso [:hihot] od kad postoji ovaj forum tako da tesko da ce te balavice vise ikog prevariti ovdje na krpicama [:smije]
2012 11 15
mmm123 istina da smo mi nove malo zakinute jer smo tek počele pa nemamo još povratnih informacija ali šta da se radi, nadam se da će se i to ubrzo promijeniti [:kesi] . I ja uvijek prvo pogledam povratne informacije kad se zainteresiram za kupovinu nekog artikla
2012 11 15
Dodajem na popis MedenaRafaela - prvo kaže da je prodala cipele, a nije ih pritom stavila u prodano ili obrisala, a onda kad joj ostavim neg. komentar zbog toga, prijeti mi kako će i ona meni ostavit neg. komentar. Dakle, nešto mulja.
2012 11 15
Bo, ja bih kupila od tebe, manjak povratne informacije me boli samo kad su zamjene u pitanju :) Nej se pilati, brzo se to skupi ^^
2012 11 20
Bihter, ne brini..svi smo mi počeli bez povratnih inf...Ja ih pogledam svakako ali ako ih nema svejedno postavim upit i kupila bih, pa nekako moraš početi...A ako me prevariš, jao si ga tebi [:smije] [:smije]
2012 11 21
evo meni je jučer i danas stigao paket od cura,ni jedna ni druga dosada nisu imale povratne,i uplatila sam objama na račun,i robica je stigla obje u super stanju tako da vam te povratne ne moraju bit zvijezde vodilje,naprijed nove cure,ali opet naravno lakše mi je kad vidim par pozitivnih komentara
2012 11 21
no imam nažalost i loše iskustvo sa curom koju su svi hvalili,ne tu na krpicama več baš na fejsu,neznam dali se to računa,i ta divna žena ni dan danas meni i još par cura nije vratila novac ,bilo je to prije par mj ni robe ni novaca eto
2012 11 21
1 2