Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Paraliza u snu

Pozdrav curke jel vam se kada desilo tako nesto? Meni se cesto desava..i sada zadnji outa je bilo toliko realisticno..ugl..sanjala sam ili sam mislila otvorila sam oci i vidjela sasvim bistro crni obris covjeka bio je visok i zastrasujuc prvo se nije pokazao al kad sam govorila pokazi se dosao je i poceo se priblizavat meni..vukao mi poplon..i tako sam se probudila brr uzas ko iz horor filma a ti zvukovi..neartikulirani..nisam nikad imala probleme sa tim..osim jednom kad sam primila hostiju a nisam imala jos prvu pricest..i tako mi se pocelo desavat mada osim toga sam prije bila podstanar u zastrasujucoj kuci u kojoj su svigdje bile svete vode krizevi itd..tamo mi je isto pocelo..ta nepokretnost zvukovi dozivanje mojeg imena..sanjanje djeteta sa demonskim ocima kako ide prema meni..uzasno sanjala sam jedno vrijeme samo grozne snove..duhovi ovo ono..za sada mi se nije pojavilo opet al se bojim jer je svaki puta sve gore..sad sta vi mislite? Jel to bas paraliza ili nesto drugo? [:boji] [:ljut] [:tuzan]
2015 07 14
neznam šta je, al se nadam da ću do večeras zaboravit na ovo što si napisala,,,,,,,,,jezivo, ženo,,,,brrrrr
2015 07 14
Hjoj i ja bih da mogu zaboravit..stvarno je prejezivo i cudno.. [:place]
2015 07 14
mojoj poznanici se točno to desilo šta si sad napisala,curo nije da te plašin al imaš ozbiljan problem neznam dal si toga svijesna-neko ti radi loše.Moja preporuka IDI U CRKVU I TRAŽI POMOĆ Postoje svećenici koji ti mogu pomoć da se toga riješiš. Šta znam od nje,život joj se pretvorija u paka.
2015 07 14
Ja sam dozivjela paralizu u snu. Znaci probudila sam se iz sna i bila svjesna svega. Normalno se micala i to. Ali odjednom su se culi neki zvukovi ko da netko reze papir. Ja sam se htjela okrebut da vidim tko je. Jer zvuk je bio tako realan da sam stvarno mislila da je netko u mojoj sobi. Od STRAHA se nisam mogla ni mrdnut. Znaci nemozes se micati jer se uplasis i jako te je strah. Dogada se to ljudima nista ozbiljno!! Ujutro sam ustanovila da je to torba klizila po knjigama i taj zvuk se od toga cuo. A ovo s duhovima. I to.. to je sad vise vjersko. Ja bi na tvom mjestu otisla sve reci sveceniku. Mozda nekome zvuci smjesno Ali ova situacija tvoja.. uopce nije za salu
2015 07 14
A boze..znas sta imali smo susjedu iz bosne..prije si je bila ok sa mojom mamom no kasnje kad joj je ova rekla da ona paralizira svojeg muza sa kaktusovim sokom prestala je..na to se ona naljutila i jednog dana je pronasla poklopce od kemiski zabijenih u tepih izgledali su ko rogovi mama to nije htjela dirat samo ih je bacila bez da ih dodiruje i onda sada sam ja nedavno sanjala kako smo mama i ja morale nekakvu molitvu molit jer nas je zavracala..ugl..ta osoba je uzasno zla..i kad vidi mene ili moju mamu gleda nas sa tolikom mrznjom uzasno...napravicu sto si mi savjetovala hvala a ja mislila da mi je to od sna boze [:place] sta je mogla uradit ili je to nesto trece.. [:boji]
2015 07 14
tako je,slažem se sa elisom,to ti nije bija san....tako je i ovoj mojoj prvi put kao sanjala je ona to,e al drugi put je skužila da to ništa nije san MORAŠ POTRAŽIT POMOĆ JA ZNAM KAKO SE OVA MUČILA I ŠTA JE PROŽIVLJAVALA I VIRUJ MI,NE POZNAJEM TE,AL TO NIKOME NEBI TILA AL ZBILJA
2015 07 14
Uzasno.. [:place] ma napravit cu sve da to prode to me muci vec dugo.. [:tuzan]
2015 07 14
A kad sam pricala mojima ili muzu samo su se smijali.. [:tuzan] al ja dobro znam sta se desilo [:boji]
2015 07 14
Nemoj se sekirati, lijepo odi do bnekog svećenika.. Ako ne ides u crkvu kreni, ispovijedi to i nemas brige :) Bog je velik :) sretno
2015 07 14
tako smo se na početku i mi ovoj smijali,dok nismo skužili da se ona mijenja totalno i da joj zbilja treba neko ko će skužit da ima problem i neće se smijat Mi onda mi je jedan svećenik objasnija zapravo šta je njoj,a zatim san u Međugorju,na vlastite oči-usred crkve vidila šta se desi ako nešto takvo ignoriraš i ne potražiš pomoć.Viruj mi pojedinosti ne želiš znat,zato,moj savijet šta prije po POMOĆ Nek se drugi smiju,al tebe to proganja
2015 07 14
Ja sam imala takvih problema, i gorih... Kada se dogodi ne smije te biti strah, ne može ti ništa... prestani se bojati i ako treba glasno reci "makni se, jaka sam, ne možeš mi ništa" "To" se hrane strahom. I nemoj se opterecivati jel neko mjesto posveceno ili ne, to zaista nema nikakve veze, osim ako se ti zbog toga bolje osjecaš. Primivši hostiju bez prve pričesti stavila si psihu pod veliki stres jer nas citav život plaše sa Božjim kaznama... zato si sanjala takve stvari. Ako razmisliš o svemu što si o Isusu učila na vjeronauku shvatit ceš da ti sigurno nebi zamjerio i plašio te demonima zbog toga :) Ne stignem sad puno pisati i objašnjavati, ali ako budeš trebala razgovor, ili ako ti se bude ponavljalo, javi mi se jer sam vec nekima pomogla.
2015 07 14
Hvala cure..malo mi je lakse jer nisam jedina kojoj se desavaju takve stvari.. Marija slobodno mi reci posljedice da znam u kojoj sam fazi..jer ovo smo mi se dogada uzasno.. hvala beckspra..javit cu se..jer se nemam kome povjerit [:tuzan] pogotovo ako se opet ponovi..i da sto sam jos zeljela rec od kada mi se to desilo imam osjecaj da to nisam ja nekako sam deprisivna tuzna...place mi se stalno.. [:tuzan] neznam sta da kazem..samo da prode. Hvala na podrsci cure divne ste [:tuzan] i da kad sam u crkvi ne osjecam spokoj ko nekada..neznam zasto.. [:tuzan]
2015 07 14
Kakvi duhovi i svećenici, paraliza u snu je normalna pojava, ali ne toliko uobičajena, odi kod doktorice i traži uputnicu za specijalista. Ako je učestalo, možda imaš neki poremećaj spavanja.
2015 07 14
Valerija..nemam spavam sasvim normalno...ovo se ne javlja toliko cesto al kad se pojavi ne moze bit gore.. [:tuzan]
2015 07 14
1 2 3