Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Flora /

cvjećarke, pomoć!!!

dakle curke imam odličnu ideju za ukrwsiti svoj mali balkončić i planiram ga napunit cvjećem, pa mi treba vaša preporuka za neko cvijeće koje će izdržati pola dana sunca i da ne traži puno brige a opet da ima cvjet...
2015 07 14
Hmm,sad ti je malo kasno za sadnju jer je polovica sedmog mjeseca,a balkonsko se sadi u 4 I 5 mjesecu,može I 6. Inače pelargonija,surfinija,fuksija ako je sunce dopodne...
2015 07 14
e al ne bi ja sadila, ma bjež [:hihot] [:hihot] [:hihot] ja bi neko već zasađeno kupljeno, samo da ga je lako održavati i da mogu dosta sunca podnjeti.. i kako to funkcionira preko zime, jel ih onda moram unjet u stan??
2015 07 14
e a ova surfinija mi je prekrasna, htjela bi da mi tako visi s balkon, i baš mjesecima tražim kako se taj cvjet zove, baš ti hvala!!!!! [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 07 14
saruman to odeš na tržnicu, ili u cvjecarnu i kupiš. gotovo , [:kesi] [:kesi] maja ti je nabrojala oje su ti najbolje .
2015 07 14
Pa sezonsko surfinija I pelargonija traju u pravilu jedno ljeto,eventulno pelargoniju možeš sačuvati,ako spremiš na hladno I svijetlo te ju podšišaš. Ako ti je sunce dopodne I nije direktno na balkon ,znači da ne prži jako,a popodne hlad,onda možeš I kućn staviti na balkon,orhideju,anturijum,spathifilium,kalanhoe(one mogu na jače sunce). Sve to možeš I zimi unjeti u kuću,a lako je za održavanje. [:smijesi]
2015 07 14
hvala vam curke na pomoći... čim sve sredim stavim koju slikicu [:smijesi] [:smijesi]
2015 07 15