Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Ekstenzije trepavica i japanska metoda iscrtavanja obrva POMOĆ!!!

Pozdrav svima! [:kesi] Nadam se da nisam ovu temu stavila u krivu rubriku... Naime, ovih dana želim početi sa ugradnjom ekstenzija trepavica i japanskom metodom iscrtavanja obrva. Radila bih kod kuće, ali uredila bi sve da izgleda kao salon [:hihot] Nisam u mogućnosti trenutno iznajmiti neki prostor i pretvoriti ga u salon pa bi pocela kod kuce. Pa me zanima vaše mišljenje... dali mislite da bi bilo zainteresiranih za to ? Dali biste vi dolazile na ove tretmane nekome doma ? Cijene bi mi bile pristupačne, trepavice 150 kn, a obrve 700 kn... Molim pomoć!! [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 07 26
evo ja imam oboje i naravno da bi dolazila ako su takve cijene ,no prvenstveno mi je bila bitna kvaliteta pogotovo za obrve tu bi platila i tri puta više ali da bude ok , nagledala sam se svakavih radova . ja imam 4 godine već obrve [:zaljubljen] sretno ti u radu [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2015 07 26
Naravno da ima zainteresiranih, cure gledaju da prođu što povoljnije a s obzirom da imaš pristupačne cijene brzo ćeš ih privući! Napravi i stranicu na Fejsu, stavljaj slike, zovi prijatelje i sl... Sretno i puno uspjeha! [:zaljubljen]
2015 07 26
Super to mi je tak ljepo, čim kupi materijal prvo ću sebe uredit [:hihot] Namjeravam kupit Goochie pigmente i serume i druga sredstva...čitam da većina salona njih koristi zbog kvalitete i postojanja... Hvala puno na odgovoru [:poljubac] [:smijesi]
2015 07 26
cure plizzzzz pisite [:sramezljiv] [:sramezljiv]
2015 07 26
Bok jel mi mozete pomic ?! ja mislim upisati sad taj tecaj pa me zanima u hrv di su sve dobre edukacije i da su povoljne cijene tih edukacija za obrve i trepavice...hvala
2016 02 06