Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Kozmeticki saloni Zagreb

Dobro vecer zene majke kraljice :) Upravo sam se vratila sa svog prvog ciscenja slica.Posjetila sam salon Athena u Malesnici.Klasicno ciscenje lica tzv. mhenicko ciscenje.Imam problema sa miteserima,ne toliko sa pristevima.Ovu temu sam zapravo otvorila kako bismo jedna drugoj dale preporuke za salone u Zagrebu. Ukratko, vlasnica salona Athena je Tanja,puno certifikata,diploma itd.Ciscenje lica za prvi puta je bilo podnosljivo bolno,najvise me zabolilo na dijelovima jagodicne kosti.Cijena tretmana je 200 kuna.Lice je crveno,ali ne jakojako.Ne namjeravam sutra iz kuce jer nemam naviku izlazit bez pudera zbog dosta oziljaka,pa cu ostaviti lice da se oporavi malo.Moram nadodati da zena radi sa peirodnim stvarima nakon istiskivanja dezinficirala mi je lice lavandom potom stavila masku i zavrsnu kremu.Moram Vam reci da mi lice nikada nije bilo mekanije kao sada,kao bebinaa guza.Javim Vam dojmove o smirivanju crvenila i opcenito licu nakon ovoga ciscenja.Pa zanima me koje salone vi posjecujete? :)
2015 08 28
Općenito ne volim ići u salone, radije si sama obavim doma sve što bi oni radili, jedno vrijeme sam radila u salonima i nikako mi se ne sviđa njihova higijena... zbog toga sam se uvijek svađala sa vlasnicama jer nisam htjela raditi po tim "pravilima" (tražila sam da mi se omoguće neke stvari koje su njima iziskivali velike troškove... [:ljut] ) govorili su mi da sam luda jer brijem na higijenu... tako da sam u zadnjih 5god sama svoj majstor i lice je za 5, eto to su moja neka iskustva
2015 08 28
Ja sam se ful informirala oko salona prije nego sam otisla.Sto se tice higijene u ovom salonu, stvarno je sve na dosta visokoj razini.Zena je sve odradila s rukavicama, nije mi dirala lice uopce bez rukavica,nakraju je i dezinficirala lice.Sto se tice mirisa u salonu,sve pet,fino mirise na cistoo.Tako da na to nemam primjedbi :)
2015 08 28
Tako i treba biti u rukavicama, s maskom na licu, neki od dezinficijesa za ruke (zaštita za kozmetičarku) a za klijentice je važno da se ima uvijek čista igla, sterilan komedokvečer, alkohol 70% čista prostirka,obavezno dezinficirati kožu prije zahvata i poslije, uvijek moraju staviti masku (da bi se ublažilo crvenilo i zaštite od vanjskih utjecaja, i dalo koži da se oporavi od štipkanja,tiskanja...) naravno završna kremica obvezna imaju kremice u boji koje ublaže crvenilo i smire kožu, poslije kad dođeš doma nemoj stalno prčkati po licu što manje diranja bolje...umivati se sa kamilicom i ako je dosta crveno staviti oblog i namazati aloe vera gelom, jastučnicu promjeniti prije spavanja [:kesi] [:smijesi] i sve će biti ok
2015 08 28