Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NEGATIVNA BEZ OPRAVDANJA-HELP

Jutro dragi moji i drage moje. Bila sam na go na moru sa family od 13tj.14.08 do sinoc. Doticnu sam molila podatke za uplatu 3-4 dana prije odlaska no on ih je javila tek nakon punih 8 dana i ostavila mi negativnu jer joj nisam uplatila. Bila sam na go sto je velikim slovima stajalo u opisu i pisalo je da do povratka ne odgovaram na poruke i nisam bila na krpicama(svega 2x na 10 min.jer nisam imala wi fi). Sto sad, jel moguce pobrisati ocjenu? Znam da nije big problem no sad imam 99% pozitivno sto moze odbiti neke kupce i mjenjalice(i sama gledam na to), a ni kriva ni duzna. Jer kad dode jos ocjena nitko nece skrolat da vidi opis i sto je bio problem sa doticnom i moze mislit svasta. Ne bi htjela da se blati moj profil samo tako [:place] [:place]
2015 09 04
javi se adminu on ti obriše negativnu objasni situaciju [:poljubac]
2015 09 04
Mislim,zbilja,neke žene okidaju tim negativnim komentarima ko Doc Holiday pištoljima.Ne kuže da je to dvosjekli mač i da tako i one gube kupce.Ali,vidim da si i ti njoj ostavila "osvetničku" negativnu što isto nije u redu.
2015 09 04
Kako javiti adminima? Moja ocjena je odgovor na njenu jer stvarno cura nije bila u redu, no ja sam svoju odmah spremna obristi a ako ne uspijem svoju maknuti to mi je jedino :-( Stvarnpo sam uvijek fer i korektna i sad ovako. Ozbilajn sam i kupac i prodavac i tjeram komunikaciju da bude uvijek sve ok pa mi ovo diglo zivce na milijun [:hihot] [:hihot]
2015 09 04
ne ostavlja se nagativna za uzimanje podataka već neutralna.
2015 09 04
I ja imam problem...... di da kontaktiram admina ... prijavila sam 2 puta nije fer ...
2015 09 04
Ja zato ako nije došlo do suradnje ne ostavljam nikakvu ocjenu pa ni za uzimanje podataka. Zaboravim na to jer ne želim osvetničke ocjene.
2015 09 04
Ma nije sam to,prije par dana sam dobila poruku,mogu li ja uplatiti za nju drugoj curi,pa ce mi ona za dan dva vratiti,tj,uplatiti [:sokiran]
2015 09 04
Zena ima 5 povratnih( s ovom negativnom 6) i zamisli ti nje..nije neg stigla na kroe i ona ce lipit negativne bez suradnje..jaooooo robijo stob ja tima radila [:frustriran]
2015 09 04
Ima ih ovdje jako puno koje se doslovno iživljavaju, liječe svoje frustracije iz tko zna kojih razloga. Upravo takvu jednu imala sam i ja, a vrijednost njene robe bila je 30 kn, ali nisam htjela niti komentirati jer ne vrijedi trošiti energiju. Samo - IGNORE HER!!! [:vrti]
2015 09 04
nije uredu ni uzimati podatke,ovo nije normalno u zadnje vrijeme.........u mom opisu o meni piše sve ali bezobzirnost krpičarki prerasta svaku mjeru tolerancije,i ja ću početi djeliti negativne,ako je netko uzeo podatke a nema ga( na moru je ili već....) neka se javlja korisnici tako da zna da ne odustaje ,ja sam stvarno ljuta zbog takvog načina ponašanja............
2015 09 04
kako da ne. fino definiramo iznos, rok za uplatu, rok za slanje. zajebi dogovor i suradjivat necemo. ikad vise. a htjeti ces. tako to biva. kakve bitke i preodgajanje tudje davno odrasle djece. nisam svoje vreme na grani nasla.
2015 09 04
ne razumijem kako si mislila preuzeti paket ako si na moru 3 tjedna, prakticki mjesec dana..zasto si uopce isla ugovarati suradnju ako odlazis na tako dugo i neces biti dostupna? premda njena greska sto je nakon osam dana posala podatke i dakako nije odmah za negativnu ako netko ne uplati.. ja ih ostavim samo ako je netko otvoreno bezobrazan, namjerno zavlači i slično. mislim da obje snosite djelomičnu krivicu i trebate obrisati negativne
2015 09 04
neno, mogla je dati adresu na moru.
2015 09 04
cipelitza imas pravo da, nisam tako sagledala.. svakako mislim da se trebate dogovorit za brisanje negativnih..ni njena nije opravdana, a tvoja je ocito osvetnicka i ne isplati se rusit reputacija radi gluposti [:smijesi]
2015 09 04
1 2 3