Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Cure koje imate account i na njuškalu...

ja na njuškalu stavim link od krpica, tko hoće neka pogleda. nije bilo problema sa linkovima, svaki oglas je bio objavljen. ali sve sam slala, nisam imala primopredaja sa njuskala
2015 09 30
Eto, a ja baš brišem svoj profil na Njuškalu. I o tome imam što reći - nije mi normalna stranica koja u postavkama nema opciju brisanja profila. Ti njih moraš posebno kontaktirati i zatražiti da te obrišu, hello! To nema nigdje. Razlog mog odlaska je nenormalna količina nepristojnih i jezivih debila koji ti se javljaju tamo. Tu na Krpicama, koliko god loše bile, bar imamo povratne koje ti mogu nešto reći o osobi. Na Njuškalu nemaš pojma kakav je bolesnik s druge strane. Ja se više s nikim ne nalazim i ne dajem svoj broj telefona.
2015 10 03
Frigga - btw i ovdje ti admin briše profil, nemožeš ti samostalno
2015 10 03
Svaka stranica koja drži do sebe mora imati opciju da sam obrišeš korisnički račun. Nije mi normalno da netko drži tvoje podatke samo tako. Nezamislivo je da neka strana stranica nema opciju brisanja koju možeš koristiti u svako doba, ali kod nas je očito sve moguće [:znoji]
2015 10 04
Sve se razmišljam kao i Frigga i želim vam ispričati svoja iskustva preko Njuškala... Prvo mi se krajem srpnja javila Marina, negdje iz mog kvarta, za 2 goblena. Spustila sam joj ih sa 500 na 400kn, i od tada me vesla, te je na GO, pa ja ženila sina, pa moj GO, pa ona na vikendici, pa ja u Lici, pa će doći ali ne dođe, pa se ne javi kako obeća...do sinoć kad je kao definitivno trebala svratit s frendicom... Naravno da nije došla, ali je zato blokirala moje pozive.... Danas sam obnovila oglase, jer nema smisla čekati je, a rekla je kako večeras definitivno dolazi kad bude šetala s psom, jer joj je sinoć mob ostao u uredu.....!!!! Njen je mob 098/9683-315 A druga je jedna sirova žena iz Donje Stubice....koja mi nije platila haljinu...
2015 10 14
Dubravka, 55 godina, nazvala me početkom rujna, jer 26.9. joj se ženi sin, a ona nema ništa svečano, a siromašna je i u mirovini od samo 1300 kn...i teško joj je i skupo putovati do Zgb,pa se uvijek s nekim doveze...i tako došla ona k meni u ured, probala i haljina joj savršena....platila 150 kn... No ja sam ponijela još 3 haljine za svaki slučaj, i jedna joj je posebno zapela za oko, i uhvatila kukati. ja rekoh da će mi 100 kn poslati kad joj dođe mirovina... Ljubazna, pristojna, fina, plaha...zahvalna. Emailamo se, i ona 3x traži moj račun...i kao uplatiće, danas, sutra, pa ne stigne, pa.... Uredno imam sve emailove, uvijek je ona ta koja je mene zvala svako jutro, pričala, slala emailove, otvorila dušu...i pisala kako ima prijatelja s povlasticama koji joj dođe katkada, malo se maze i onda je odvede na frizuru, u šoping, u špeceraj i tako... ja joj napisala kako je to lijepo ali neka to ne priča nikome jer ispada kako joj dolazi na druženje i onda to plati time
2015 10 14
to po meni baš i nije za hvalu, ali kao dobro se snašla napišem ja njoj... kao da sam je šilom ubola u guzicu, ili kao da sam dirnula u osinje gnijezdo.... što je ona meni sve napisala, čime je ona meni sve počela prijetiti kad sam tražila uplatu mojih 100 kn... Da će zvati novine kako se u mom uredu prodaje roba kao na Hreliću (sajmište), da će pisati ministru, mom šefu, da će doći na moju portu i vrištati da sam ju okrala i svašta nešto izmišljeno... Ostala sam šokirana ne znajući što napraviti...i sve se mislim uzalud meni naša prepiska kad sam bila naivna glupača koja se dade zavarati od jedne djevojčure i proste gadure... Neću dirati govno jer će samo jače smrditi odlučila sam. Ta je Dubravka, čisto simpatična plavuša iz Stubice, i njen je mob 092/3143-942 ...
2015 10 14
Čovjek nikada nije dovoljno oprezan, i svoju naivnost shvaćam kao pouku života... bilo bi dobro kad bih barem učila na tuđim pričama a ne na svojim lošim iskustvima.... Stoga evo podijelih ovo s vama, relativno sam nova i tamo na Njuškalu, i ovdje, i na netu općenito...pa vi novakinje učite na mojoj priči.... Nera
2015 10 14
1 2