Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

baš sam ljuta

znaci cure trebam savjet...prije god dvije sam pila normalno trinovum pilule,bilo sve ok...sad sam nasla novog ginica i zatrazila pilule i kao dao on meni neke druge da probam njih...danas dobila nenadano mengu ,trcim brzo podici s zadnjih 50 kn u novcaniku,i sta se desi tablete za 2 mj 160 kn...normalno nisam ih preuzela ,slagala zeni da cu doci predvece,al kako zarucnik radi do 22 h ,apoteka do 8 ja tabletu moram uzeti prvi dan menge a nemam uz sebe novaca...padaju mi dvije stvari na pamet ,prva da nazz ginica da mi prepise trinovum da ja ovo necu pit,onak preskupo mi je...al ko zna sta ce mi reci,neugodno mi a i teta u apoteci je vec preuzela recept...hoce ona imat nekih problema? drugo mogu ih podici sutra i poceti piti od iduce menge...al opet zivcira me to sto moram toliko platit ,kao da mi je namjerno najskuplje prepisao,aanemam nikakvih zdrastvenih problema,po njegovim rijecima ajmo malo ove probat ,,ma jooojj ...ljuta sam i tuzna :S
2015 10 05
ako nisi imala problema sa starim onda nema potrebe da prelazis i riskiras na druge + skupe su :)
2015 10 05
nazovi i reci iskreno nek napiše novi
2015 10 05
on će napisat novi teta u apoteci nema pojma zašto...doktorska posla veliš ak pita i skrati si muke
2015 10 05
da al ova mi je rekla " dodite kod nas u apoteku,jer sad nemozete nigdje drugdje podici ,ja sam vec preuzela recept" hmmm :s
2015 10 05
pa opcenito dr su postali bezobrazni forsiraju neke "svoje" lijekove malo malo cujem da nekom utrape novu terapiju ijako im je ova dobra
2015 10 05
je majo,nezz sta imaju od toga ,a cinio se dobar doktor :S
2015 10 05
e maa ne možeš to isto možeš drugo-a ovo je drugo ak pita ova u apoteci reci što ja znam doktor tako reka što se tolko brineš oko nji ženo
2015 10 05
Prvo ovo uopće nisu najskuplje pilule jer te izađu 60kn po kutiji. Ja pijem belaru a ona je 93kn za jedan mjesec tj jedna kutija. Kao drugo ako si do sada pila one onda si trebala biti iskrena u startu i reći da ne želiš mijenjati tablete nego piti koje si i do sada konzumirala treće ako dođeš u ljekarnu i ne preuzmeš tablete to nema nikakvih problema na kraju se taj elektronski recept stornira. Puno puta se zna dogoditi u ljekarni da izbaci recept a lijeka uopće nema na stanju pa ga ne može ni izdati tako da što se toga tiće nema nikavih problema kad shvati da te nema dan dva onda će ga i poništiti.
2015 10 05
Mda, nema problema za recept, zovi dr za jeftinije i pij od sljedeće menstruacije (ako nisi imala problema s tim jeftinijima)
2015 10 05
ja sam pila yaz za 140 kn [:tuzan]
2015 10 05