Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

t-com i bežično spajanje

Ovako imam problem koji ne znam više kako riješiti.. Stalno mi puca bežična veza, žična normalno radi.. zovem glupi t-com svaki dan... danas nam je stigao novi modem i 4 puta su mjenjali kor. ime i lozinku i opet internet za*ebava. Budem spojena 10 min i onda puca, bude ograničen internet.. Imate vi koji savjet što napraviti? i da, ne živim u nekoj za*izdini, već sam 1 km od centra. ljuta sam, ma preljuta, nikako da dođe netko od njihovih ljudi i napravi kako treba već se ja živciram i natežem s njima već 6 mj.. bilo kakva pomoć bi mi dobro došla jer sam luda totalno [:place]
2015 10 06
Promijeni providera. [:frustriran] [:vrti]
2015 10 06
jojjj men tak iskon jebavo. veza bi se prekinula po 5-6x dnevno. njihov zakljucak je bio daa ide prevelika kolicina podataka i gusi modem. i ja fino sve poistekala i samo tv ostavila i opet veza puca. dode mi serviser i pita jer modem kod vas 4-5g, ja njemu da je, a on pa onda nije ni cudo
2015 10 06
ali modem je bio star samo 6 mj, i danas stigao novi i opet ne valja.. a za prekid ugovora trenutno nemam 2000 kn.. da imam prekinila bi.. dobit ću čir na želudcu, ovo više nije normalno.. i sad sam morala modem ugasit i upalit da veza nadođe i da vam mogu tipkat..
2015 10 06
ako ti nemogu pruzit adekvatnu uslugu nemoras placat penale moj savjet ti je da nazoves hakom i da ti oni kazu tvoja prava
2015 10 06
ma katastrofa, i još lik s kojim sam zadnjim pričala kaže vidim da imate problema... ooo *ebem ti led, pa riješi ga onda, pošalji konačno nekog na teren ili bilo šta..
2015 10 06
kazem ti. zovi hakom sutra oni bu te nabolje savjetovali
2015 10 06
to me bar ništa ne košta.. hvala..
2015 10 06
[:poljubac]
2015 10 06
Kako platiti penale kad ni ne dobivaš uslugu što je i dokazljivo. [:sokiran] [:ljut]
2015 10 06