Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Izjava o broju zajedničkog kućanstva ?

Kupila sam ju i trebam ju samo ispuniti Ali me zanima trebam li ju odnjet još negdje ovjerit (u Poreznu??) ili ne treba nikakav žig, potpis osim moga?
2015 10 06
ovisi za čega je. netko traži ovjeravanje kod javnog bilježnika. porezna nema ništa s tim.
2015 10 06
za stipendiju zove se "izjava o članovima zajedničkog kućanstva i prihodima"
2015 10 06
ta potvrda se podiže na općini... mislim da će tražiti kopiju osobe iskasnice članova kućanstva za potvrdu o primanjima za 2015 ili 2014 godinu
2015 10 06
i ja sam pisala prije za stipendiju,ali je bilo naglašeno da mora biti ovjerena kod javnog bilježnika. ako nije navedeno onda ju samo ispuniš i potpišeš :) tratničice, ova izjava nema veze sa primanjima :) ovo je nešto drugo
2015 10 06
primanja ili prihodi jedno te isto...potvrda o prihodima za svakog člana kućanstva, koliko članova toliko i papira posebno ide potvrda o članovima zajedničkog kućanstva gdje se nabrajaju članovi, treba oib za svakog nekoliko puta sam vadila za različite stvari,oni na općini napišu u koju svrhu i udare svoj žig potvrda je ista tj. podaci na potvrdi samo se svrha mijenja mislim da se trebalo kupiti biljege
2015 10 06
nije ti to to :) znam na šta misliš i ja stalno vadim :) ovo ti je potvrda na kojoj sam ispunjavaš tko sve živi i koje vrste prihoda ima ( radni odnos ili npr. nema primanja) .. ne traže se cifre, samo navesti prema tablici na gotovom obrascu :)
2015 10 06