Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Domaće maslinovo ulje

Tražim domaće ekstradjevičansko maslinovo ulje, iz Dalmacije ili s Dalmatinskih otoka, ali da je ulje S KARAKTEROM - onako snažno, gorko ili ljuto, kako tko kaže .Da pecka u grlu. Ako se pokaže da je to TO što tražim, biti će veeelikih narudžbi, jer imam gomilu frendova koji žele to isto [:smijesi] a i sama ga tamanim u neizmjernim količinama [:zaljubljen]
2015 10 06
Ima ti labamba vrhunsko ulje. prošle sezone sam naručila od nje i zbilja je prvoklasno. Nešto smo se zakačile oko dostave, ali to ne mijenja činjenicu da joj je ulje božanstveno.
2015 10 06
Evo i ja tražim pa nek mi se jave ljudi hehe
2015 10 06
Meni se nesvida kod labambe sto joj cijene nisu uskladene,jedan dan prodaje suhe smokve po 55kn,drugi dan po 60.Koliko ce sutra biti [:hihot] Uglavnom,i Ja trazim extra dj.Masl.ulje i ociscene orahe [:kesi]
2015 10 06
Ja tražim svakojake eko namirnice i proizvode, a nudim prvoklasni bio, eko, itd medun (medljikovac) po 70 kn za kg - nije moj, ja ga samo koristim već dugo i toliko sam oduševljena njime (plus cijela familija i prijatelji) da ga ovdje oglašavam iz čiste želje da bude dostupan što većem broju ljudi [:smijesi]
2015 10 06
gita,sto je medun i za sto se koristi [:hihot]
2015 10 06
Medun je drugo ime za medljikovac (googl sve zna! probaj [:hihot] ), ako, npr. prvoklasnom medu damo ocjenu 10, onda medunu dajemo 30 [:smijesi] . Ima, npr. 10 i više puta više željeza i drugih minerala od bilo kojeg drugog meda. Savršen za anemičare!
2015 10 06
Pozdrav, moji rade maslinovo ulje pa ako je netko zainteresiran slobodno se može javiti, na upit dajem sve informacije. [:smijesi]
2015 10 06
Imam i ja domaće ulje s makarske rivijere, odlično je.
2015 10 06
@ vurbicm pa gle nije ni rajčica jednaka cijena u 8. mjesec i u 12.-i tako je i sa suhim smokvama, kad mi ostane manji dio povisim cijenu. hvala na pracenju svakako [:poljubac]
2015 10 06