Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Curke 20± godinaaaa....

sara heh dogovoreno.. [:hihot] [:kesi]
2015 10 06
Ja imam jednu frendicu s kojom izlazim i s kojom se često družim i par njih iz srednje s kojima se povremeno (jako jako rijetko) nađem na kavi i to je sve. Htjela bi još prijateljica ali u današnje vrijeme je teško naći nekoga. Drago mi je da imam i ovu jednu jer mi je baš kao sestra i baš smo se našle :)
2015 10 06
Imam isti problem,pa ako si za druzenje slobodno se javi [:zaljubljen]
2015 10 06
I ja bi rado na neku kavu i druženje :) Kod mene je eto "problem" taj što sam tek nedavno doselila u Zagreb i tu jako malo ljudi znam, živim s dečkom koji radi i ovih par frendica koje imam su zaposlene i zauzete pa se ne stignemo puno družit....tako da imam puno slobodnog vremena za druženje :) Rado bi upoznala nekog novog i stekla novo prijateljstvo, pa ako je tko za kavicu, javite se slobodno :)
2015 10 06
i ja imam isti problem, a jos imam i kcer od godinu dana pa nitko nema bas razumijevanja za to. ne shvacaju da ja ne mogu ic van kad god se njima hoce i planirat sve odmah. imam ekipu s faksa, al predavanja su mi svaka 3 tjedna i jos su u karlovcu tak da mi to ne znaci puno [:smije] a nekad bi mi dobro doslo da mogu s nekim popit kavu i istracat se [:kesi]
2015 10 06
Trebalo bi, da [:kesi]
2015 10 06
Ja imam 23 i isto se tako osjećam.Nažalost tako je kako je.Sva sreća pa imam dečka.
2015 10 06
Imam momka i nas dvoje često izlazimo, a rijetko kad imamo sa kime izać.. izlazimo češće nego naši solo prijatelji [:smije] .. koma. Prije sam po cijele dane bila vanka..sad su svi nešto ljenjivi. Malo koji moj vršnjak izlazi više.. Većina mog društva za vikendom vanka je mlađa od mene.
2015 10 06
Mislila sam da malo ljudi imam ovakvih problema, ali vidim da nas se dosta skuplja. Ajmo, tko je sve u Zagrebu da se nađemo. [:smijesi] Posebno ako ima neka curka koja voli alternativnu ili ajmoreći stranu glazbu i izlazila bi na takva mjesta, evoo me. [:kesi]
2015 10 06
Baš sam naletila na ovu sličicu i odmah se sjetila teme [slika:5d5dcd18-9792-446c-accf-d9c7a15d6f40]
2015 10 07
Ja sam novopecena zagrepcanka i mama, imam 23god i zivim na Voltinu. Inace sam iz Slavonije i vise manje svi prijatelji su mi tamo. A obzirom da imam puno posla oko svoje male bebice ni ne stignem ici negdje di bi mogla steci neka poznanstva.. Eto, ako je tko u blizini i ima zelju za kavicom, slobodno se javite. :)
2015 10 20
Ja bi isto nekog novog za druzenje, ako je ko za "friend date " nek se javi :)
2015 10 23
Ajmo dogovorit grupnu kavu u zagrebu i ziher ce si neko kliknut :) Ja imam skoro 22, klinca od 2 i eto i meni se nekak sve poslozilo da sam ostala bez ikog :/ Ko je za? :)
2015 10 23
1 2