Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

kome je bolje??

Drage žene, evo malo za razmišljanje ... Čitam danas jedan američki članak o nekom znanstvenom istraživanju vezanom uz brakove; radi se o sljedećem: znanstvenici su uspjeli utvrditi da muškarci imaju više benefita u braku od žena ( razina sreće, zdravlja itd) i da su zauzeti muškarci puno bolji od svojih "slobodnih" verzija, ali da su slobodne žene puno bolje od svojih "zauzetih" verzija! Što mislite o tome? Tko ima više koristi od braka? Muškarci (kuha im se, čisti, pere itd) ili žene (popravci oko kuće)? Odnosno, koji spol se bolje snalazi sam? [:kesi]
2015 10 08
muškarci imaju više koristi,definitivno. žensko sam a popravke mogu i sama napraviti [:jezik]
2015 10 08
Haha i meni se tako čini [:hihot]
2015 10 08
Njima je definitivno bolje....eto,kažeš,i znanastveno je dokazano da su oni ti koji procvjetaju u braku....,a popravci...neka mi se jave žene čiji su muževi ažurni u popravljanju stvari u koje se razumiju,a da ne pričam tek o stvarima o kojima nemaju pojma....u oba slučaja je bolje zvati majstora...
2015 10 08
Hahah što bi se reklo: da žene nema dva dana, kuća bi se raspala haha [:hihot] [:hihot]
2015 10 08
...pa kad tri ugla kuće drži žena... [:smije] [:smije] [:smije]
2015 10 08
Moj nezna ni police stavit na zid hahaha
2015 10 08
Jackrussel, ta sam [:znoji] Trebalo mu je dva mj da promijeni žarulju na stepeništu (visoko je, trebaju ljestve, a ja se užasavam visine), klincima sam kupila krevete na kat prije mjesec, još uvijek ih nije pogledao..... definitivno im je bolje [:frustriran] [:hihot]
2015 10 08
..Ivana,čime ga hraniš????....daj recept...
2015 10 08
danio,....sve mi jasno....i mome je deviza-čega nema,bez toga se može.....dođe mi da mu pokažem kako je bez ručka tri dana.. [:jezik]
2015 10 08
Ivana, šiba iz raja izašla jel? Hahahah Kupili ja i dečko nove karniš(n)e (kako god hoćete) i to one dvostruke da mogu staviti naprijed tamne zastore i iza neku bijelu zavjesu... I naravno da je on to ubušio sve i zakačio i pod težinom zastora karniš(n)a počela padati, ali samo desni dio.. I ja cijelo vrijeme opominjem da to treba srediti, da će pasti nekome na glavu, ipak su teške, a on samo viče da neće... I kad je sjedio za računalom padne njemu na glavu [:hihot] Onda su on i kolega to opet sređivali pa je opet palo i evo sad je on treći put to sredio, za sada drži [:hihot] [:hihot]
2015 10 08
Svome sam dragom muzu 10 mjeseci govorila da popravi zid tj da oboji u bijelo flek na stropu, on je soboslikar po struci. Popravio ga je tek kad sam počela bacati stvari po kuhinji. Toliko o tome. [:znoji]
2015 10 08
...a tu san te i čekala.... [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 10 08
...našla si mu,znači,pravu miru.... [:smije]
2015 10 08
[:jezik]
2015 10 08
1 2