Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

kome je bolje??

Kak god se uzme,makar bili i ok muževi,ali njima je lakše u braku.Rijetko koji je handyman pa da zna popravljati po i oko kuće,a rijetko koja žena ne kuha,pere,pegla,čisti,dadilja djecu i sl. i još ide na posao.A puno njih ,pored svega navedenog,obrađuje i vrt,sprema zimnicu,kosi travu,kreči sobe,brine o servisu na autu,dogovara se s majstorima,raznim,plaća račune i....nastavite niz.
2015 10 13
....da nastavim niz, živim s 4 muškića, tako da sam izvježbala fotografsko pamćenje. Gospoda nikad ne zna gdje su što ostavili pa pamtim gdje su alati,mobiteli,odjeća,cipele,igračke,knjige itd..... [:znoji]
2015 10 13
Osobno sam protiv svih tih muško-žensko natjecanja, to uopće nema smisla jer jedno bez drugog ne mogu, i umjesto da nađu pozitivne strane svoga odnosa, ljudi si predbacuju na osnovu spola... svašta. Ako vam je muž lijen, to je vrlo vjerojatno zato što je neodgojen, a ne zato što je muško. Osim toga, danas žene i muškarci mogu raditi potpuno iste poslove. Jedino zašto je njima možda lakše je jer ne moraju trpiti porod [:hihot], a oko svega ostalog bi se trebali sporazumjet. (I naravno da im je lakše ako im dopustite da se ulijene i na sebe uzmete sve kućanske poslove, ne zahtjevajući zajednički rad)
2015 10 15
Dobro zamišljeno.......teoretski [:hihot]
2015 10 15
1 2