Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Glavna tema na tv-u :-) :-)

[slika:590bc833-d0c0-4426-b8f5-89cffb746ff0] a mene se nitko ne sjeti???
2015 11 05
Ja glasam za Balasevica i ljubav [:sramezljiv]
2015 11 05
Mishell hahaha... Kraljica SI :-) Svida mi se u globalu kako razmišljate :-)
2015 11 05
Nažalost, imamo samo dvije opcije. SDP ili HDZ. Sve ove manje stranke toliko su slabe i male da je svaki glas njima, zapravo glas HDZ-u. Treba biti oprezan jer jako malo znamo o njima. A od dva zla, treba birati manje. Odličan video o Karamarku, ali i sami njihovi predizborni oglasi neopisivo podsjećaju na pretragične devedesete. U ovo doba je nacionalizam nešto što najmanje trebamo, ta njihova neka mržnja i agresivna retorika mi je jeziva. Ma strašno nešto...Bit će napeto, ali Karamarko ako i pobjedi, brzo će nestati s političke scene kao i Sanader, jedino što će šteta koju može napraviti biti katastrofalna. Treba imati na umu da većina ne glasa za Karamarka, nego za HDZ-stranku koja i njih samih drži na nekom položaju. U Hrvatskoj za HDZ glasaju mnogobrojni seoski i mjesni klanovi, čitave obitelji jer je glas za HDZ glas za njihovo vlastito samoodržavanje na nekoj privilegiranoj poziciji.
2015 11 05
...dal itko mari za nas? Mos mislit,sve je to varka i iluzija sve je to veliki muski spolni organ cca 150 miliona kunica ode u pm i nastavlja se...
2015 11 05
sophiela ,potpisujem svaku riječ!!!
2015 11 05
Evo veli baba vidjelica da ce pobijedit hadeze jer ce prevagnut dijaspora A blago nama sa slavnom dementnom dijasporom i takvima zatupljenim i zaglupljenim A Hrvatska raste
2015 11 05
sophiela, i ja se slažem. Manje stranke se nisu isprofilirale i artikulirale nam svoj stavove o najbitnijim pitanjima, premalo o njima znamo. Neopisivo odbojan mi je osjećaj da netko ide na najniže strasti i tako ostrašćeno zaziva domoljublje i svojata ga kao isključivo svoje pravo. Tko će to meni propisati dozu domoljublja koja je potrebna da budem dovoljno velika Hrvatica. Ne želim da se moj identitet svede na nacionalnu pripadnost kao nešto najbitnije. Želim biti kozmopolit, građanin svijeta i prihvaćati sve kulturne i ideološke različitosti; ne moram se nužno slagati s njima. Ovdje se vrišti o ekstremnom domoljublju - što bi ekstremno ikada moglo biti dobro? I dosta mi je vriske da su oni, tko god to bio, stvorili Hrvatsku. Tko si može uzeti ekskluzivno pravo na to? Stvorili smo ju svi mi i naši roditelji, isto kao i pripadnici drugih nacionalnosti; nismo valjda svi morali pušku nositi da to dokažemo. Stopa tolerancije među ljudima je neprihvatljivo niska jer eto, idemo se u općoj besparici još dodatno dijeliti na velike i male. Hrvate, jel. No way.
2015 11 05
Da, nažalost dijaspora [:znoji] [:znoji] [:znoji] , no samo jedan dio dijaspore. Jer onaj dio dijaspore koji je pobjegao nedavno jer je dugogodišnje vladanje HDZ-a potpuno uništilo državu vjerojatno neće glasati, ili neće glasati za HDZ. Za HDZ će glasati ona dijaspora koja nikad nije morala niti živjeti u Hr. i osjetiti posljedice svojeg zadrtog nacionalizma.
2015 11 05
wizardica, slažem se.
2015 11 05
a što vrijedi što ste vas par pametnih, inteligentnih i obrazovanih cura tu sve lijepo i točno artikulirale kad je Rvacka u preogromnom postotku primitivna i zatucana, ljudi su glupi, pohlepni, neinformirani, a egzistiraju i djeluju isključivo i samo u svrhu svog sitnog usranog interesa i bijednih kukavičkih pobuda. i ta i takva demokratska većina nam je presudila i opet će...(nema ikonice koja mi sada treba) [:tuzan]
2015 11 06
iva, ja se nadam da će ovi izbori pokazati da zemlja ipak nije toliko blesava :) isto tako se nadam da će izlaznost biti velika. Da se mene pita, a ne pita, izlazak na biralište bi bila dužnost, a ne pravo. [:sramezljiv] Sa svim strana nas napadaju sa ekstremizmima, ovim ili onim, lijevim ili desnim. No na kraju se zaista svede na vrlo jednostavno "milanović ili karamarko". Možemo mi protestnno glasati za sve male stranke, ali i dalje to neće ništa značiti kada postoje 2 najveće stranke sa najvećim biračkim tijelom. I to je tako u cijelom svijetu kad se malo bolje pogleda. Ali osobno ne želim dati glas nekome tko se tek pojavio na političkoj sceni i iz usta mu kapa med, ne vjerujem takvim ljudima.
2015 11 06
a, Saro moja...živi bili pa vidjeli. u svakom slučaju treba izaći, makar da ti ne ukradu glas
2015 11 06
Ja nemam dilemu oko izbora. Ni najmanju. Ako netko nema petlju izaći pred kamere i narodu jasno objasniti svoj program i preuzeti rizik da da smislene odgovore i na neugodna pitanja, što očekivati od njega? Ne volim kukavice, a ni one koji idu od vrata do vrata tražeći glasove. Rizikuj, pogriješi, ispadni nespretan - ali budi čovjek i reci što nudiš. I ne glasam protiv. Ja glasam za ljude koji rade i griješe, a ne za one koji se u 4 godine 5 puta pojave u Saboru i uredno dobivaju plaću.
2015 11 06
znam, mishell [:tuzan]..ukrcali su ih u 400 autobusa danas i dovukli na domoljubni rakija cirkus party u Areni kako bi se stvorio privid masovnosti i premoćne pobjede. Buka, kuknjava i pljuvačina deračina - užas je njihova furka [:pospan]
2015 11 06