Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Glavna tema na tv-u :-) :-)

i ja sam za SDP...koliko god trknut Milanović bio...opet mi je pozitivniji lik od onog ljige Karamarka [:znoji]
2015 11 05
ma meni se sinčić zamjerio sa svojom izjavom kako su kad su bile poplave zvali mjesne odbore i nudili pomoć,ali su ih odbili. 1.nije bilo potrebe za većim angažmanom.2.oni bi se samo naslikavali..3.čovjek je sa jelse,moga je samo prijeći kupu i doći u pomoć da je htio.kod mene su se vreće slagale cijelu noć(lokalni ljudi i dvd)... uostalom Brodarci su mu pod nosom....(koji su potpljeni ful) [:pospan]
2015 11 05
Za jedinu stranku na stani nas obicnih građana, Živi zid!
2015 11 05
mishell, virtualni high five [:zaljubljen] Čovjek koji želi biti predstavnik države, premijer, najvažnija funkcija u državi se boji izaći na sučeljavanje. Pa nemoš mi [:znoji]
2015 11 05
Sinčić mi djeluje kao teški pubertetlija...on bi sve djelio šakom i kapom... mali bi rastavio državu u roku mjesec dana...A Most ni u ludilu,čak sam i bila na vagi,dok nisam čula da je HDZ-ov igrač...tako da ga križam odmah!
2015 11 05
ma sinčić je malo prdekalo koje bi se igralo. To sve šta on laje zvuči super, divno, krasno, ali je moguće. On bi rušio ustavni sud, on bi ljudima dijelio novce, svašta bi on. Daj, dete, oladi. I taj njegov suradnik Pernar koji bi tiskao novce i dijelio ljudima, odvalila sam od smijeha kad sam to pročitala [:smije]
2015 11 05
slažem se sa saromkedavrom,,...inteligentniji će vjerojatno glasati za orahe i ostale, pa će se raspršiti a hdz je onda na konju...tako da, sdp samo zato da ne dobije hdz. Jer su odvratni.
2015 11 05
Ma meni su se isto tako zamjerili žz,jer nisu htjeli pomoći u deložaciji ljudima koji su recimo u hdz/sdp..kao ispiši se pa ti pomognemo,nače tko te šiša...
2015 11 05
Politika je teška igra...on je zaglibio u pričama o Robin Hood-u...pa tako se ne igra u odraslom svijetu...šta bi on radio kad podjeli sav taj novac i sruši vladu... gdje tu ima pameti i logike [:sokiran]
2015 11 05
Ma ne mogu oni srušiti vladu,nema teorije.a ovi vani još misle kak je tuđman na vlasti pa glas daju hadezeju... A tek svi oni uhljebi koji čuvaju guzice?? Moji doma kažu,ma možda,možda bi dali glas adezeju,sam da nije karamarka....
2015 11 05
nikada nisam niti ću ikada glasati za njih,jer ta stranka predstavlja samo one koji su sve pokrali i prodali u ovoj državi... sve su uništili u svakom mandatu ista priča...a onda ovi koji dođu iza njih ne mogu to popraviti ni u idućih 20 god. [:vrti]
2015 11 05
stvar je u tome kaj sdp ne zna krasti,,ebiga hdz je maher... [:smije]
2015 11 05
Ovo s hdzom...pa to su isti, identični ljudi koji su bili sa sanaderom! Ne može mi nitko reći da nisu znali šta im tata radi [:znoji] majo, istina, puno ljudi tako razmišlja. Da je netko sposobniji, aj, božemoj, ali to? [:boji] [slika:8547c811-6059-4894-a3e3-86edfc6c740b]
2015 11 05
evo ja osobno znam ljude koji su glasali za HDZ samo da bi dobili vojne mirovine,a ne mogu ih kao stranku smisliti,al para je para osigurana do kraja života...a mi ostali mulci jedva da ćemo zaraditi 1500 kn mirovine nakon 30 god staža...ma fuj,bljuje mi se više od ove države i sistema koji štit samo odabrane....
2015 11 05
Frendica i ja na zadnjim izborima,Liste kao vjesnikove novine..Otvorim ja,,otvori ona..Čitamo mi to,(Ana Karenjina je mila majka) [:smije] ..Kaže frendica..Maja,a za koga mi sad glasamo ja ih više ne nalazim [:smije] ,kažem ja za br 3..,a viču ovi iz komisije cure nema dogovaranja,a kežem ja kaj nema znamo mi za kog ćemo,samo ih ne možemo naći sad... [:smije] [:smije]
2015 11 05