Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

curke, molim vas....

stavljajte veličine na artikle!! evo... dva dana već pregledavam oglase u potrazi za šeširom.... i u 99% slučajeva u opisima nalazim podatke o tome gdje je kupljen, koja je "like" marka, koliko je (navodno) plaćen.....a nigdje ta jedna jedina rečenica o tome koja je veličina šešira!! :( e, pa....ako nekome nije stalo da napiše još nekoliko slova... nije ni meni da pitam, makar mi se svaka dlaka prepolovila od hladnoće :D hvala :)
2015 11 25
šeširi imaju veličine?? :-O My whole life is a lie :D
2015 11 25
sara a jbg.... ako netko misli da ću kupiti nešto što ću samo nakeljit na vrh glave... grdno se je zajebucnio :D
2015 11 25
SaraK-ev si me nasmijala Danka-sretno-traži veličine od ljenjivica
2015 11 25
ja ozbiljno nisam znala da šeširi imaju veličine tipa S, M, L ili 34, 36, kako već idu :D Boooožeeee ahahhahhah
2015 11 25
imaju, imaju.... izraženo u tim veličinama ili po opsegu glave. piše na etiketi unutra :D
2015 11 25
smišna... ne pada mi na pamet tražiti. ako njima nije stalo da prodaju.... mogu i ja po dućanima fino....pa probavat do mile volje. to nije odijelo koje trebaš mjeriti na 10 različitih strana.... nego samo jedna mjera koju ljenjivice nisu u stanju napisati....ali zato napišu 10 rečenica pjevajući hvalospjeve o tome gdje, kako i za koliko je kupljen, gdje je nošen i kako dobro stoji :D ahaaaaa.... moš' mislit!!
2015 11 25
Lakonika brevitas- Opis artikla:SUPER STOJI!! Neke misle da ne to fora
2015 11 25
i onda će otvarat 55 tema dnevno kako im prodaja slabo ide.... cccccc.... a kad ih pitaš za mjere, oštećenja ili nedajbože za dodatne slike....ko da im zdrav zub čupaš iz glave :(
2015 11 25
Legendarna je ona: Kupac: kolika je duljina? Prodavalica: malo ispod koljena! Kupac: ....??... Hvala....:/ Hihi Slično kao sa tvojim šeširima.
2015 11 25
hahahahhaa uljeshura već vidim prepisku: -dobra vam večer... zainteresirana sam za kupnju ovog vašeg šešira.....da li mi možete reći koja mu je veličina?? -pa meni sjedne čak i preko ušiju - ????? wtf?????? a hvala lijepa... zemljo, otvori se !!!!! :D
2015 11 25
osvrt na ono" super stoji" ja napišem da prodajem jer mi ne stoji, a one traže sliku kako mi stoji. :))
2015 11 25
Ja sam nema dugo bila zainteresirana za jednu tuniku... Pitam za mjere i cura mi napise 56. Ja pitam Šta 56, prsa, struk, bokovi? Ona napise 45. I etoo, što reći.. :@
2015 11 25
ha ha ludnica.
2015 11 25
dobro jutro, dobro sam se nasmijala i jos se smijuljim Da sesiri imaju velicine (54 ili S, 56 ili M, 58 ili L) :)
2015 11 25
1 2