Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Pitanje za administratora

Problem sa postavljanjem artikla, dodjem do zadnjeg koraka da objavim artikl i ne mogu ga objavit, pojavi mi se ona teta koja vjesa ves, zasto se ne moze postaviti artikl? U cemu je problem, u stranici ili treba neki drugi browser instalirati? Moze odgovor od administratora ako je to ikako moguce, ispricavam se sto sam otvorila temu, unaprijed hvala.
2015 11 25
Meni je isto tako vec para dana tj skoro tjedan dana jedva sam danas uspjela objaviti dva artikla i opet nista nakon drugog nemam vise ni smajlice ni nist ma katastrofa
2015 11 25
Katastrofa, ne znam sto bi rekla, valjda cemo dobiti odgovor od administratora
2015 11 25
e mislim da je admin rekao da odmorimo malo par dana od krpica
2015 11 25
rekla je da će krpice izgledati kao Sloveneske.....a kad se pokušam ulogirati na njih izbaci mi... Opa, nekaj je šlo narobe.....e sad mi fali onaj smajlić.....kesi......e ako će nam biti kao slovenskim kesi
2015 11 25
Nisam znala za to, slovenske krpice i slicno, samo sam htjela objasnjenje na pitanje koje sam postavila
2015 11 26
inna,ista stvar i kod mene ,prošli tjedan sam bez problema postavila dva artikla , a zadnja tri dana nikako,a probala sam sa dva različita kompjutora i preko tri pretraživača.Dođem do zadnjeg koraka i ista stvar kao kod tebe ("baba vješa veš").Trebamo se strpiti, ok,ima već dosta tema o tome,dobro,ali ako se ne bude pisalo o tome ,mislit će da je sve u redu.Pa neka si otvorila temu.
2015 11 26
I kod mene isto,ima dva dana nemogu učitat artikle......nadam se da ćemo dobiti odgovor.
2015 11 26
Hvala wizardica na temama :) Uspjela sam stavit artikle :)
2015 11 26
Drago mi je inna!
2015 11 26
Evo,za one koje se muče kao što sam i ja,a poslušala sam savjet jedne krpičarke.Dakle,probala sam postaviti jedan drugi artikal,pa opet onaj ,koji nisam mogla 4 dana.I oba su uspješno postavljena,a zašto...pojma nemam.
2015 11 27
I ja sam probala isto i upalilo je. Pa sve one koje imaju taj problem neka pokušaju.
2015 11 29
Hvala vam...pokušat cu!
2015 11 29