Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Malo viska

a što kod tebe znaci pazit na prehranu? gle ,tijelo je stroj kao prvo i treba mu vremena da otpusti, a kao i svaki drugi stroj, cim ga više koristiš,više troši. ti ocito ne trošiš više od onog što uneseš pa ti zato vaga stoji na mjestu. za gubljenje kila,moraš biti u deficitu sa hranom. to ti je tak trik koji ti tražiš. s kakvom fizičkom aktivnošću se baviš? dali si redovita u tome? dali su dovoljno intenzivni treninzi isl? kada, kako i koliko jedeš? napiši malo detaljnije, jer očito je da negdje griješiš.
2015 12 11
sanjch, to što ti kažeš da je potrebno da tijelo bude u deficitu je istina, ali ne mora biti uvijek tako, jer sam neko vrijeme i sama pazila na kalorije i računala i pojela sam manje kalorija nego što sam potrošila, s tim da sam i vježbala i nisam gubila tako kilograme, dok nisam pazila šta jedem, kad sam počela unositi više povrća i manje jednostavnih ugljikohidrata ja sam počela gubiti kilograme, tako da sam edficit u kalorijama nije dovoljan. I mislim da nije u redu tako bahato pristupati nekoj osobi, već kad pokušavaš dati savjet daj ga onda sa zemlje, ne moraš s visoka. :)
2015 12 11
sori, nisam mislila zvučati tako, nego pitam , lakše je nekome pomoći ako znaš detalje, jer ovo pazim na prehranu, ne znaci mi ništa. kao što ni ovo što si ti sad laleche napisala. ja sam isto tako griješila i mislila da znam dok mi nisu rekli da ne znam i da griješim i uvjerili me u to. znaci nije sve u kalorijama. jer nije isto pojesti 200kalorija koje cini meso peceno na spreju za pecenje, povrće i 50gr riže i pojesti big mac burger. znaci nije isto takvih 2000kalorija i 2000kalorija iz čiste prehrane regulirane na nacin da se u svakom obroku unose proteini,ugljići i vlakna i vitamini. nije isto pojesti 200gr masne svinjetine pečene na ulju i 200gr piletine kuhane ili pecene na kapi ulja ili spreju za pečenje. zato ja pitam što to kod nje znaci da pazi na prehranu nadalje, bitno je i kakve treninge radi... pa naravno da nije isto ako će hopsati po grupnim treninzima 2 puta tjedno, vozit bicikl ili trčat ili ići pumpat u teretanu. isto tako je bitan intenzitet tih treninga i dali joj uopće odgovara to što vježba itd. da i na kraju, meni je bahato isto kad ženskice daju savjete na temelju toga što su 3 puta odradile trening insanitya i misle da su kompatibilne davati ikakve savjete, a same nikakvu formu nikad nisu postigle niti imaju dovoljno iskustva za davat savjete, a još mi je bolje kad te iste pljuju po necemu što nisu probale ili im se jednostavno ne sviđa.
2015 12 11
da, to sam i rekla, jer ti si rekla da je bitno da bude u deficitu, a to i nije toliko istina ako će se najesti masti i ako će se najesti vlakana. slažem se, svatko je drugačiji, i svakome nešto drugo paše, ako ne probaš nećeš znati. I sama sam isporbavala sve i svašta, i promjena se nije dogodila preko noći, već u pola godine, isto kao što se nisam udebljala preko noći već godinama. Bubamaro, ako želiš možeš mi se javiti u inboks, poslat ću ti plan prehrane :)
2015 12 11
Hvala ti LaLeche na potpori. Pokusala sam sve i svasta u zadnjih godinu dana. Isla sam u teretanu nekoliko mjeseci, radila vjezbe kuci... Uopce ne jedem hljeb,slatko,gazirano.. Jedem uglavnom kuhanu piletinu, zobene pahuljice, ribu, voce i kuhano povrce. Stvatno ne znam u cemu grijesim. Citav zivot se borim sa tim viskom kilograma i smrsala sam 11 kg,ali jos uvijek imam tih 5 kg viska i ne znam kako da ih skinem. Zato sam i pitala za savjete od onih koji su bile u ovakvoj situaciji. Ne mislim da trebam skinuti odmah 10 kg za 10 dana jer znam kako je dug taj proces.
2015 12 11
Ma tako je i meni, još iman pet kg za skinut i to je baš teže nego sve ovo što sam skinula, već tih pet kg skidam mjesec, možda i dva, ali ide teško, aamo se ne smije odustati. Možemo već i sad biti zadovoljne postignutim i ohrabrivati se za dalje. :-)
2015 12 12
Svaka tebi cast na formi sanjch, ali nismo svi u mogucnosti da platimo licnog trenera. I nemamo svi isti organizam tako da me nemoj odmah osudjivati jer sam ja zaista probala milion stvari. Nikada ne ocekujem rezultat preko noci, ali ne znas kako je to kada uvijek imas viska iako si sve zivo pokusala. I bas kada se ponadas da ce vaga pokazat kilo manje, ona ne mrda. Tako vec dugi niz godina. Zato trazim neki nacin kojim bih mogla postici cilj. Cijeli zivot imam viska koliko god se trudila.. Samo ja znam sta sam sve prozivjela i sta sam sebi uskracivala zbog debljine. Vise mi je muka od svega,pa sam trazila savjet od nekog ko je pokusao nesto i rijesio se sala jednom zauvijek. Postala sam opsjednuta debljinom vise. Kad se god pogledam u ogledalo vidim taj visak. Ne znam kad sam imala zadnji put normalan obrok. I znam da ce me sada neki osuditi jer misle da ne trebam misliti o debljini jer ona nije bitna, ali ja sam zbog viska kilograma izgubila mnogo prilika i stvari u zivotu. Ipak hvala ti na interesovanju jer si izdvojila vrijeme da das koji savjet i postavis ove slike
2015 12 12
Pa niti ne moras angazirati osobnog trenera. Dodjes u teretanu u kojoj rade treneri i oni ce ti pomoci i svi oni ti mogu za par desetaka kn sloziti plan prehrane. Naravno da svi nismo isti ali neke stvari funkcioniraju kod svih na isti nacin. Ja ti pokusavam reci i objasniti da je moguce i ti u tome svemu jedino sto si nasla je izgovor. Da me pitas za moj plan prehrane ,trazis da ti kazem sto jedem ,kako jedem i sto sam izbacila i sto i kako vjezbam ja bih ti napisala. Tebi je jedino upalo u oko osobni trener i nemogucnost ,prepreka umjesto da vidis priliku. Draga moja,ne zelis to dovoljno. Da to zelis dovoljno nasla bi nacin a ne izgovor. Svejedno sretno! Pozz
2015 12 13
> pepaprase: > ima li netko da ima 15kg viška... osim mene..... ]:) :'( :s Jaaaaa :D
2015 12 17
> Lela21: > > pepaprase: > > ima li netko da ima 15kg viška... osim mene..... ]:) :'( :s > Jaaaaa :D jesi u fazi skidanja ili te griju po zimi ? :D
2015 12 18
Cure skidanje kila poslje bozica:)) Meni je najvise pomogao zeleni caj i đumbir da skinem 5 kila viska a mojoj mami ponovni pocetak pusenja je skinuo 15 kila haha naravno nikako ne savjetujem cigarete i definitivno ne bi takav nacin savjetovala drugome ali eto ona je sretna.
2015 12 20
1 2 3