Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prijave slika s neta

BUYANDSELL prodaje s ebaya jaknu od par dolara i koristi slike s ebaya, tu jaknu imam i ja totalno je nekvalitetna i ne vrijedi više od 7-8 dolara.
2015 12 10
MARINELAMV, ova cura ima slike s ebaya za sako koji prodaje
2015 12 31
slike sa ebay ima MALIZEKO
2016 01 11
Mene više zabrinjava osobe koje varaju i koji su prijavljeni na crnoj listi a nisu blokirani a osobno mi ne smeta tko stavlja slike sa neta ok neka stavi jednu a druge uslikaju ako taj artikl imaju dostupno
2016 02 20
aminis, tko si ti? Šta ne možeš prijavljivati sa svog pravog profila ;) ?
2016 04 13
Kamo mogu prijaviti ako netko vara da mu se obrise profil?
2016 04 21
otvori temu, ostavi negativnu povratnu i stavi ju na crnu listu, i naravno kontaktiraj admina.
2016 04 21
Zanimljivo kako na naslovnoj stranici ima profila koji stavljaju slike s neta i još naručuju s ebay-a njih se uredno pušta dok se druge prijavljuje,dvostrui standardi hmmmm
2016 04 25
dvostruki
2016 04 25
Evo dala sam si truda budući mi je dotična dala kod od tenisica, inače provjera da li su Nike originl ide tako da se ukuca kod i mora izaci slika tih identičnih sa slikom, budući njoj ne izlazi slika tih tenisica znaci da je u pitanju lažnjak. Pa molim administratora da makne profil za provjeru mogu poslati sve slike i kod tenisica. DOK JOŠ NEKOG NIJE RPEVARILA
2016 04 26
Evo dala sam si truda budući mi je dotična dala kod od tenisica, inače provjera da li su Nike originl ide tako da se ukuca kod i mora izaci slika tih identičnih sa slikom, budući njoj ne izlazi slika tih tenisica znaci da je u pitanju lažnjak. Pa molim administratora da makne profil za provjeru mogu poslati sve slike i kod tenisica. DOK JOŠ NEKOG NIJE RPEVARILA
2016 04 26
Oooooj Admiiinnnnn! Hoćel' to? :")
2016 05 18
cure, ovo je tema za prijavu pojedinačnih postova!
2016 09 08
1 2 ... 13 14 15