Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

lollip, Roby je bacila rukavicu, hoćeš da ju stopira??
2012 11 03
Hajde, hajde.. čekam.. želim u klub.. dajte inicijaciju.. [:kesi]
2012 11 03
[:smije]
2012 11 03
roby draga,evo da vidimo jesi li nasa il vasa,il te poslala mama da nas uhodis?TKO JE UVIJEK U PRAVU,KO ZNA SVE DA TE NITKO NE NASANJKA U ZIVOTU?Pazi dobro razmisli
2012 11 03
MojaRobica, čekaj svoj red.. lollip prvo mene treba testirati.. pa stopirati.. pa preko koljena.. [:smije]
2012 11 03
Roby.... dobro razmisli... joj...da bar ja znam taj odgovor...kako bi mi život bio lakši.... [:pospan] [:pospan]
2012 11 03
predlažem da MojaRobica ima gramatički test.... da vidimo tko je pismen, a tko ne... mislim, nekog reda ovdje mora biti... da imamo "mamu"... bilo bi lakše, ali ovako se moramo same snaći..
2012 11 03
Onlymama.. to mislim naravno na svoju, jedinu i dragu biološku i u svakom drugom pogledu mamu koja bi za mene i paket stopirala ako treba.. sve samo da se u nevolje ne uvalim? Jesu točni podatci [:smije]
2012 11 03
Oj cure oprostite, morala sam ići prati zube(nosim aparatić pa higijena i to), jela sam usput, prezanimljivo je, ovo, pa kako neki kokice tako ja konkretno :D... Nemojte me sada isprepadati da sam žičana cura, jer mi je dovoljno to što sam nepismena... Roby26 znaš li ti da je pouzeće najbolji način poslovanja? Znaš li zašto? Zato jer od podataka koje dobiš ovdje nemaš koristi, s osobnim podatcima nekih cura ti ih ne možeš jednostavno izbjeći i moraš pristati na slanje pouzećem, pri tome, ti ćeš taj paket dakako rasparati u pošti i vratiti joj ga ukoliko ti ne bude odgovoaralo, a neće ti odgovarati, jer ja to jednostavno znam... Nemoj mi ti govoriti sada tu o nekim tužbama i cijenama, jer nemaš pojma o zakonu ono što ja znam...
2012 11 03
mogu li ja, ako nisam stopirana smisliti gramatičko pitanje za MojaRobica? mogu li, mogu li?
2012 11 03
lollip smiri se, znaš kako ti ovo škodi... sjeti se seansi i majčinog mlijeka.. duboko diši i ponavljaj u sebi.. "slanje pouzećem je spas"... ajde, možeš ti to... Sve smo mi uz tebe... polako samo... hajde,,. ommmm....
2012 11 03
Bravo Roby26!! Hm,kako si samo znala,ja mislila da samo nesto laprdas tu ali sam ostala paf
2012 11 03
Roby26, prvo se smiri onda ćeš moći... Evo pokušavam... Jednostavno se ne mogu smiriti, vi jednostavno vidite da ja sve negativno ocjenjujem i moje je raspoloženje takvo, nemojte mi slučajno dati podatke neke cure koja vara, ja ću morati ići na pouzeće...
2012 11 03
mmm123... jesi vidjela ti to kako je cura znala? ja glasam da ju primimo... [:smijesi] , ali brinem za lollip... nikako da se smiri, kud je nepismena, tu sada i ti njeni živci, a nije znala ni odgovor na konkretno pitanje...
2012 11 03
o da..poznajem ja zakon.. i znam kao se pojedini PODATCI mogu dobiti.. po zakonu naravno.. a znam i stopirati ako treba.. al to samo u krajnjoj nužni.. ono, ak ne miriše na omekšivač.. i to ne bilo koji.. preferiram Coccolino..
2012 11 03
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 70