Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

emily77 - ovaj tvoj napisani post je kak da si pisala o meni.... Sve stoji , sve je isto , sam kaj ja imam dečka i curku . Bravo !!!!! [:smije]
2015 12 10
Evo ja sam nova ovde.Imam 31 godinu,trenutno solo,volim citati knjige i gledati krimi serije.Planiram se seliti u DE ,zato i pokusavam rascistiti ormar.
2015 12 23
drage curke :) evo recesija i mene "natjerala" :) da otvorim profil tek sam nova i poprilicno zbunjena, pa bi mi bilokakav savjet dobro došao da se i moja trgovina malo promovira i dobije koji klik puno pozdrava iz sunčanog zadra
2015 12 29
Pozdrav svima! Nisam jos ni kupovala ni prodavala, pocetnik sam i za sada samo citam po mojim krpicama. Inace zovem se Mia Marija, 34 godine iz Zg. Mama triju djevojcica (blizanke). Radim lekture,prijevode i prijepise. Puuuno volim knjige a sta se muzike tice ostala sam u osamdesetima. Tu sam navise zbog robice od mojih cura, jednostavno- prodat staro i kupit im novo. veselim se druzenju,prodaji i poznanstvima!
2015 12 29
Ajme....koliko ova tema miruje....i skoro je otišla u zaborav :( Al trebamo ju opet malo aktivirati.....idemo curke...u akciju. Pusek svima :")
2016 07 06
Ana, 25 godina, udana sam (malo više od 8 mjeseci hihi), završila faks, radim, imam psa, nemam djece. :) Imam i preeeeeviše stvari koje sam došla rasprodati a onda se "uvalila" u zamjene :)
2016 07 07
Evo da tema ne ode u propast :) Anita, 27 godina, završila fax i radim u struci :) Nisam udana, živim u grijehu sa dečkom. Imamo hrčka i on je naša beba. Došla sam na krpice prije par tjedana riješiti se nekih stvari i rasteretiti ormar no završila kupovinom novih pa je isti i dalje prenatrpan. :D
2016 07 12
Hahahahaha....babe....babe.....sve smo mi tu kakti došle isprazniti ormare a nakrčkale kak lude svakaj novog.....jednostavno nemreš odoliti čarima...... I sad pak nemam kaj obući......groznoooo x-) x-) :)
2016 07 12
izgleda da sam ja ovdje najstarija, al među mladima je najljepše, bar se i ti osjećaš mlad, imam dvije kćerke, mlada penzionerka, ne uspjevam prodat skoro pa ništa, al prošetam malo po forumu i zabavljam se, 8-)
2016 07 13
> SonjaSpoljaric: > izgleda da sam ja ovdje najstarija, al među mladima je najljepše, bar se i ti osjećaš mlad, > imam dvije kćerke, mlada penzionerka, ne uspjevam prodat skoro pa ništa, al prošetam malo > po forumu i zabavljam se, 8-) Ma kakvi stara....ti si nama kak rosa u podne.... :")
2016 07 13
čuj ribica ja u tvoje godine ne dođem više al ti na moje budeš x-) x-) x-) x-) <3
2016 07 13
A možda smo mi približnih godina....hahahahaha
2016 07 13
haa, tko zna, da idemo u detalje, možda smo si i rod x-) x-) x-)
2016 07 13
> nikanera: > ma tema ti je za 5!!! ako žene nešto vole-onda vole prićati o sebi! [:jezik] [:smije] pa baš i ne o sebi, ovdje se uglavnom ogovara druge :)
2016 07 13
ahahahaha....nikad se ne zna...... :) :) :) :) :') :')
2016 07 13