Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

Sreten ti rođendan Veronika! Budi nam uvijek sretna, vesela i prpošna! :")
2016 10 21
Hvala marmil25! Doista ima mali milijun tema (imam bome šta za čitati), i ne samo za tag. Sad mi je manje-više sve jasno. Pozdrav!
2016 10 25
Petra, 19 godina, iz Splita Upisala sam ekonomiju pa se ispisala, ponovno učim za državnu maturu jer mi je želja upisati biologiju i kemiju! Nema odustajanja! Imam momka dvije godine. Volim putovati, gledati sapunice i šminka mi je strast. Obožavam gledati filmove katastrofe, potresi, vulkani, tsunamiji i slično. To me inspirira! :D
2016 10 30
Ja sam Nives, zivim u karlovcu, imam 20 godina i volim i radim sve po malo hahahah :D
2016 10 31
Pozdrav! Tu san vec godinu dana, al eto da se i ja predstavim, da nebuden usamljena :'( Imena mi mozete pretpostaviti po korisnickom ha ha, 23 god. i ja san ka i Petra bila na faksu, pa san odustala jer nije bilo to to, za mene.pa cu eto pokusat nesto drugo... Volin putovat, obozavam sport. Volin i knjige, muziku, i obozavan duge setnje, bit vani i u prirodi, i ono cega vise medu ljudima nema, sta mi najvise fali, druzenja s prijateljima koje se ne svodi samo na KAVE i LUTANJE PO SHOPING CENTRU :s hah, voznje biciklama, odlazak na klizanja, zimske radosti vani, trcanje u dvoje-troje....druzenje na plazi il digod, i sve ostalo sta ukljucuje svjez zrak ha ha slobodno me pitajte sta vas zanima
2016 11 03
Pozdrav Zovu me Zlata, imam pun kufer sijedih, jos vjerujem u ljude, volim zivotinje, zivim na selu, cijenim prirodu, obozavam mir i tisinu, nisam svadjalica. Nova sam ovdje, prioritet mi je kupovina, a mozda s vremenom poslikam i sto za prodaju. Usput se nadam ugodnom druzenju :")
2016 11 08
Pozdrav svima! Ja sam Petra iz Kutine. Imam 25 godina. Po zanimanju sam veterinarski tehničar, trenutno bez posla, ali ne gubim nadu :) Slušam svašta, Shakiru, Elemental, Maroon 5, Walk off the Earth (odličan bend!)... Eto to je to. ;)
2016 11 09
jaa sam Katarina imam 20 g zarucenaa sam ..završila sam kozmeticku i upravni trenutno ne radim ništa pomažem dečku nekad u dućanu uzivaam uglavnom :)
2016 11 12
Caos svima :) Danas sam se registrovala i evo vec par sati prelistavam forum, citam pravila, iskustva, savete i odusevljena sam kako to funkcionise sve, osim tih prevaranata kojih ima, ali neka im je na dusu. Zovem se Mirjana, imam 21 godinu, zavrsila sam medicinsku skolu, u braku dva meseca, inace sam zivela u Srbiji ali sam se sa suprugom preselila u Hrvatsku i uzivam ovde :) Trenutno bez posla pa mislim da ce mi ovo dobro doci da imam neku razonodu, da kupim sebi neku krpicu a i da prodam visak stvari i napravim reda u ormaru :)
2016 11 30
Bok cure.. Evo ja sam tu nova na krpicama- tek par dana. Zovem se Alma, imam 26 godina. Studiram ekonomiju, radim u turističkoj agenciji tu na Krku- i imam problema sa kompulzivnim kupovanjem :) Kupujem i šta mi treba i ne treba, pa pokušavam malo očistiti ormar. Nadam se da ću tu uspjeti nešto i prodati - i nadam se da neću naletiti na nekoga tko će me preveriti :(
2016 12 02
Pozdrav svima :D Evo vidjela temu pa da se ubacim :) Imam 25 godina, iz Slavonije sam, ne radim nazalost, pokusavam nekako naci nesto izvan Hrvatske i otici odavde da si mogu osigurati bolju buducnost i ostvariti svoje ciljeve koje cini mi se ovdje ne mogu. Inace sam umjetnicka dusa, volim ples jako, pjevanje me zanima, znam slikati, crtati, jako volim pse pogotovo male, slatke, cupave, razigrane i tako, nisam udana, ne ide mi nesto sa tim muskarcima, umorili su me, eto ukratko :)
2016 12 03
Pozz! :D ukratko, nova sam ovdje pa da se predstavim.. Zovem se Lorena imam 20 godina, dolazim iz Siska. :) obozavam zivotinje.. Vjerujem u "dobro se dobrim vraca" Po zanimanju fotograf :D Vrlo sam sretna i pozitivna osoba.. Takoder rastrosna sto se tice krpica.. :P Xoxo
2016 12 07
> Dexy1991: > ja bi si tak mopsica nabavila preslatki mi je [:zaljubljen] Ja imam mopsica :) Najsladi na svijetu!
2016 12 18
1 2 ... 164 165 166
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija