Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

Ja sam Ivana, imam 41 godinu, al nebi se reklo ;) .....dvoje dice i mlađeg muža. Radim kao grafički urednik, inače sve me zanima vezano za umjetnost. Radim neobične torte i kolače, crtam kanom, izrađujem nakit, plešem suvremeni ples (da još uvik) heheh Uživam u životu, obožavam shoppingirat i uvik sam za kavu!!!! :D
2016 08 28
Ja sam Petra i ovdje sam uglavnom da se rijesim viska iz ormara i pronadjem nesto alternativne odjece. Strastveni sam gejmer i ljubitelj distopija. Imam 24 godine i previse slobodnog vremena :)
2016 09 06
> Cantor: > Ja sam Petra i ovdje sam uglavnom da se rijesim viska iz ormara i pronadjem nesto alternativne odjece. Strastveni sam gejmer i ljubitelj distopija. Imam 24 godine i previse slobodnog vremena :) trebam generalku u stanu vidim da imaš slobodnog vremena, pa pomislih :P
2016 09 06
Ja sam Veronika,imam 17 god,21.10. cu 18.. zavrsila sam trogodisnju trgovacku skolu.. iz krizevaca sam... planiram radit... 8-) volim upoznavat nove ljude ...
2016 09 09
> SonjaSpoljaric: > > Cantor: > > Ja sam Petra i ovdje sam uglavnom da se rijesim viska iz ormara i pronadjem nesto alternativne odjece. Strastveni sam gejmer i ljubitelj distopija. Imam 24 godine i previse slobodnog vremena :) > trebam generalku u stanu vidim da imaš slobodnog vremena, pa pomislih :P x-) :')
2016 09 12
caoo, zapratite me curkee :*
2016 09 13
Trebam i ja generalku, ali me drzi temperatura :') Ajd, barem me nasmijalo :D
2016 09 14
Ja sam Nives, studiram u Varaždinu za višu medicinsku sestru. Imam 21 godinu. komunikativna sam ,volim se družiti, putovati, steci nova iskustva iiii staaalno bacam pogled na ovu stranicu jer obozavam i šopiiing naravno kao i vecina žena :D
2016 09 17
Haiil Moje ime je Andrea. Studentica sam racunarstva na fakultetu elektrotehnike, racunarstva i informacijskih tehologija u Osijeku (feritos - bivsi etf xD). Trebalo mi je samo pol godine da zapamtim novo ime faksa (sala mala) 😂 U slobodno vrijeme setam svog najboljeg prijatelja - psa Miška i spasavam macke od njega. Najdraze stvari iz ormara su mi starke, tajice i kozna jakna xD Uglavnom prodajem nove ili jako malo nosene stvari. Radujem se svakoj suradnji. Lp
2016 09 18
Bok svima! Jučer sam se registrirala, prijateljice mi rekle za ovu stranicu, hvalile se kako su kupile povoljno super stvari. Inače, zovem se Ida, Zagreb, 37 god. Trebat će mi nešto vremena da pregledam čega sve ima, i da naravno pregledam što bih i ja mogla ponuditi. K tome se još i mučim sa izrazima, jučer dajem prvi oglas i nisam znala šta je TAG hehe. Pa gledam dalje nešto i vidim LOT.. Jel ima neka tema iliti topic kak vi to kažete kad će mi trebati prijevod 🤓 Pozdrav
2016 09 20
Ja sam Nives, živim u Karlovcu, imam 20 godina :D Volim čitati, pisati i piti kavu hehe :D
2016 09 23
Zovem se Alina imam 23 god i dvoje dijece jedno od 30 god a drugo od 4 god. Jako mi je interesantno, zato sam si nabavila mica macu zvanu Pegi su da zene nisu u manjini. x-) :") :P :')
2016 09 27
Bokić ja sam Tihana, dolazim iz Osijeka, imam 20 god, studiram menadžment, obožavatelj sam kave pogotovo ju volim piti dok imam društvo i uz neke pričice jer danas ljudi nemaju vremena jedni za druge pa je kava izgovor :") :") ps nova sam ovdje ;)
2016 09 28
Ja sam Ružica, imam 20 godina i u ponedjeljak krećem na Tekstilno tehnološki fakultet u Varaždin, a osim fakulteta želim i na policijsku akademiju... P. S Također nova, kao i mnoge od vas
2016 09 30
> VeronikaMar: > Ja sam Veronika,imam 17 god,21.10. cu 18.. zavrsila sam trogodisnju trgovacku skolu.. iz krizevaca sam... planiram radit... > 8-) volim upoznavat nove ljude ... Veronikaaa, sretan ti rođendan! :) <3
2016 10 21