Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

komentari i ocjene

kad netko kupi od mene nesto jel mu ostavljam komentar? kupila sam u jedne cure torbu i zamolim je da mi ostavi komentar jer je transakcija prosla u redu prvo mi se pravila glupa kao na sta mislim onda mi je rekla sori al ne jer si ti u mene kupila i ok je da si mi ostavila poz al ja tebi ne trebam??? mislim necu umrit bez njenog komentara samo sam new pa mi je zabavno ga dobit
2014 04 19
svatko tko je pošten ostavi ti povratnu informaciju , nije bitno ako je kupac ili prodavač, i ja u početku kad sam samo kupovala ostala sam bez sigurno 10 komentata jer nisam znala da trebam tražit povratnu
2014 04 19
Pa normalno da ti treba ostaviti komentar, čemu inače ono biranje za ostaviti komentar kao kupcu ili prodavaču..svašta
2014 04 19
Postoje povratne ocjene za kupce i prodavače, možeš ostaviti u oba slučaja. No, ne gledam na to kao obavezu, i ne bih se naljutila na korisnike da mi ne ostave, to nije njihova dužnost. Meni je većina ostavila, ja ostavljam svima, ako je došlo do suradnje. [:smijesi]
2014 04 19
a jel to pravilo ili je blesava?
2014 04 19
znaci samo je blesava :) ne ljutim se samo ne kuzim sta joj je to problem :) svasta
2014 04 19
Nije istina što ti je ona rekla.Bez obzira dali kupuješ ili prodaješ,uvijek se ostavi komentar (povratna informacija.)Zato i postoji kategorija kupac i prodavač.Ti njoj ostaviš komentar da je dobar prodavač i kako si zadovoljna kupljenim artiklom a ona tebi pod "kupac" ostavlja također povratnu da si ok i da si uplatila uredno i bla bla.
2014 04 19
Nekima se neda ostavit povratnu informaciju.Ja sam ostala tako bez 20 ako ne i vise pobratni,ali nema veze.ja svakom ostavim prvo ga pitam dali mi zeli ostavit povratnu ako nece nemora ali ja uvijek lijepo napisem svakom povratnu to bar nije tesko [:hihot]
2014 04 19
Nama koje smo nove ovdje povratne puno znace...dva puta sam pitala gospodicu kojoj sam prodala jaknu da mi ostavi povratnu i oglusila se na moje molbe... [:frustriran]
2014 04 19
ja svima ostavim povratnu i volim kad osobe sa kojima radim i meni ostave povratnu nije mi zbog bodova nego se vidi tko je kako zadovoljan [:hihot]
2014 04 19
Ja nisam baš nova tu ... Ne trebaš se na to obazirat ljudi kada počnu kupovati kod tebe ja se nadam da će ostavit povratnu informaciju.. [:kesi]
2014 04 19
Pa ako vam neće da ostave povratne informacije, a vi ste uredno napravile svoje obaveze bilo da ste kupac ili pak prodavač...pa obrišite i vi svoje. Mislim čemu? Od mene je jedna curka davno nešto kupila i ja sam njoj ostavila povratnu i kad je javila da je sve u redu i pitam za povratnu, a ona meni da kao što će mi imam ih [:hihot] i vidi hop ode moja povratna [:smije] [:smije] Mozda je to nekom bezobrazno, ali gle, za to ovdje i služe te povratne informacije!
2014 04 19
Tako je, za to i služe povratne.Smatram da je kulturno ostaviti povratnu ako ste zadovoljni , a ako ju ne ostavite , zna se....Nekima ne vrijedi ni kad ih zamoliš za povratnu...Mislim da najviše povratnih dobiješ kad si prevarantica a kad si poštena onda te ignoriraju [:sokiran] Da sam varala možda bih imala 200 [:hihot] [:jezik]
2014 04 19