Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

što znači..?

upišem u tražilicu Mango torba , a izbaci mi sve osim mango torbi , traperice , satove , torbe koje nisu mango itd..koja je onda poanta tražilice , i kategorija kad npr stavljamo nove artikle?
2014 04 24
Krivo tagiranje artikala!
2014 04 24
Znači da su ljudi stoka, grebatori i žicaroši i da koriste svako raspoloživo oružje i oruđe da te navuku na svoj profil, kao npr. ona 'zelenikki', koja mi se pojavi svaki put kad ukucam 'Desigual', iako nikad nema ništa od 'Desiguala' [:frustriran]
2014 04 24
prijavljuj krivo tagirane artikle.. iritantno.
2014 04 24
Ufff, nema sanse da ovdje ista nadjem, em je stranica ovakva spora, em kad nekaj ukucam izbaci mi sve samo ne to sto trazim; strasno!!!! Na sto su neki ljudi spremni, cccccc [:frustriran] [:ljut] No takvi za sebe kazu da su snalazljivi, pametni, sposobni itd itd; nikako neposteni! [:tuzan] Najbolji mi je biser "Hermes Birkin" torbica, pa kad otvoris ne jedan nego nekoliko profila, ispada da je torbica kupljena u H & M-u, ili u Offertisimi, i nema ama bas nikakve veze s Birkinom! [:frustriran]
2014 04 26