Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Jeftinija struja, solarno grijanje...

Dugoročna ušteda. Zanima me kako vi krpičarke gledate na to? Jeste li ikad pomišljale staviti npr. kolektore na krov tj. napraviti solarno da vam daje toplu vodu preko sunca i slično. Dugoročno se to isplati. Ima li netko od vas neku povoljniju vrstu energije ? [:smijesi]
2014 07 23
Koliko se otprilike treba uložiti kod postavljanja tih solarnih? [:zaljubljen]
2014 07 23
Pa ne mora ih biti puno, koliko znam dovoljno je izračunati koliko je potrebno. Možda treba samo dvije, tko će ga znati... To nek majstori pogledaju i kažu koliko treba. Dobra je ideja koristiti sunce kao energiju. Dobivaju se i neki poticaji čini mi se. Treba uložiti, ali se isplati.
2014 07 23
Slažem se! [:smijesi] Meni je to odlično i što se tiče okoliša, potrošnje, uštede... Ma svega! [:smijesi] Jedino za toplu vodu, ovisi... Živjela sam u Njemačkoj u studentskom domu koji toplu vodu grije pomoću solarnih... I mogu ti reći da smo se znali tuširati i u ledenoj vodi (ovisi o potrošnji i brzini skupljanja energije)... Što se moglo prebaciti i na obično grijanje, ali naravno da kućepazitelj baš i nije pazio haha [:zaljubljen]
2014 07 23
neecoleenah2 - nisam ti točno sigurna, ovisi o svemu. Imam nekog u obitelji tko to radi, pa mogu pitat, sad da ti kažem točnu cifru vjerojatno bi lagala jer nisam sigurna točno :/ Ti razmišljaš o tome da napraviš?
2014 07 23
Uhh, sada trenutno ne [:zaljubljen] jer nemam još svoje [:smijesi] Ma kad je već pokrenuta priča, pitam onako informativno da znam za nekada ako mi zatreba info! Htjela bih definitivno tako što staviti kad budem svoj dom sređivala [:zaljubljen]
2014 07 23
Ja u to ne vjerujem jer mislim da je navlakuša. Kada si to što veći dio ljudi postavi,država će im krenuti naplaćivati jer iskorištavaju sunčevu energiju. Poznajem ljude koji moraju plaćati porez na iskorištavanje zraka u šumama,jer posjeduju nekakav mali komadić šume... Ništa više ne ide nama u korist u ovoj državi..
2014 07 24
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija