Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Fauna /

Nestao mačak-Osijek!

U nedjelju u 00h mi je nestao sivi,tigrasti mačak na području Drinske ulice u Osijeku! Uplašio se automobila i otrčao u smjeru Mađarskog centra i doma umorovljenika. Ima oko 7 mjeseci po procjeni (udomljen je pa neznamo točno) Tigrast je,ali sivo! Molila bi sve koji ga sretnu,ako ga mogu zadržati i nazvati 095-550-96-01 Tražila sam ga do 05h,ali sa obzirom na bolest,dečko je više sudjelovao u potrazi! Forsirala sam se kao kreten tako da sada jedva stanem na noge (opet!) Može biti bilo gdje jer je to naselje pretraženo,a opet se mogao uvući u podrum pa da ga nevidimo! Molila bi da se javi onaj tko pronađe jer sam jako navikla na njega,a i ostalih petero je tužno i traže ga! Zove se Rio! [:place] [slika:6e059bf3-174a-4f98-b2f0-c5018bb59cce] [slika:9f96db68-722e-4d01-a228-f54f635a2b0a] [slika:1a9038b1-0e24-44d7-adba-0d88c6413f0e]
2014 09 21
:((( a maleeni, iskreno se nadam da cete ga ubrzo pronaci.. sretno!
2014 09 21
Također,nađen je napušten kod Peveca gdje dragi radi kao zaštitar i vidjeli smo da nema nikoga,plakao je sam u tom dvorištu i morala sam ga udomiti pa makar imam još 6 udomljenih (jedna je više vani,sterilizirana i nevoli druge mace),mislim da zaslužuje dom.
2014 09 21
A joj :(( Nadam se da ćete ga pronaći, presladak jeee!
2014 09 21
Savršen,stalno mi je u krilu,spava samnom,kad je dragi u noćnoj smjeni i to,a kako izgleda? Predivno...mali Rio,nadam se da će uskoro vratiti,ali pobjegao je dosta daleko,a od mene sada I dijete može bježat...nemogu trčati više koliko god pokušavala [:ljut]
2014 09 21
Probaj napraviti letke pa zaljepiti okolo, potpuno te razumijem, meni se pred 10 dana izgubio mačak od 13.5 godina koji nikad ne izlazi iz stana [:place] [:place] [:place] Probala sam s lecima, radio Sljeme, emisija Kućni ljubimci, traženje i urlanje po kvartu 2X dnevno po 2-3 sata... Očajna sam, rezultata nikakvih [:place] [:place] [:place] [:place]
2014 09 22
Ja također urlam po naselju,15 min. odmorim,15 min. urlanje...srećom smo na prizemlju pa lako izađem i vratim se,prijatelji će vidit,ako je u njihovom kvartu,izašla sam van milijun puta,makar sam znala da nije to dobro za mene.... bitnije mi je da bude dobro za njega!Javila svim udrugama,na fejsu ljudi podjelili 19-20 puta.... Susjede bombardirala sa pitanjima,jedan dečko je ošao u zgradu do naše da ga zove,ali ništa ni od toga,makar je zadnji put viđen kod te zgrade i onda mu se izgubio svaki trag! [:place]
2014 09 22
sretno u traženju....i mi smo udomili predivnu macu.....ali prije par dana pregazio ju je auto [:place] ....djeci ne smijem ni reći,rekli smo im da je odlutala,pa se možda vrati.... [:tuzan] .. [:place]
2014 09 22
Joj užasno....baš sam htjela javiti da je viđen opet sinoć oko 01h u naselju ispod zgrade i otrčao prema staračkom domu...najgore što je jako šutljiv pa se ne odaziva. [:place] Niti se izađe igrrat na travu pa vjerujem da se skriva po podrumima što je grozno zbog otrova jer je žderonja!
2014 09 22
Jadničak... probaj otići do staračkog doma, tam se znaju dosta zadržavati mace, starčeki ih hrane... I sigurno je aktivniji po mraku, ja sam urlala do pol 1 noću, i bolje se čuje
2014 09 23
Ovo je moj izgubljeni ljepotan [:place] [:place] [slika:49cb4e2e-b023-47f3-a5a2-ad9867887b23] [slika:b1e121d4-3491-422b-9d87-b96e6019efae]
2014 09 23
ja cijeli dan izađem na 10-15 minuta,pa uđem na 15ak....i opet iznova i tako do 5-6 ujutro,kada konačno legnem u krevet....ostavljam hranu ispred zgrade na par hrpica,ali ima dosta maca tamo pa kad izađem,a to nestane,nemogu znati ko je pojeo! Inače ostavljam ispod stepenica hranu i vodu,a ovo je trebao biti mamac! [:jezik]
2014 09 23
Ajoj,kako to mrzim,bolje da ga nisam ni vodila da se igramo ispred,da malo udahne čistog zraka....ostali su se izigrali i ušli samnom natrag,a baš kad je on izašao i sve bilo super,lik u naselju počne po gasu..... [:ljut]
2014 09 23
Našla sam svojeg sinoć [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] Nazvale su me žene koje su ga vidjele, a fala Bogu letaka ima po cijelom kvartu [:smije] Nakon 14 dana, poludivlji je, glaaadan, zmazan, reži, puše... Glavno da je doma! Želim i tebi sreću u traženju [:zaljubljen]
2014 09 24
Ajoj...slatko....moj žderonja se nije još vratio....najgore što je sredinom 6.-og mjeseca udomljen i sad se uplaši i pobjegne,ne pušta ni glas,a tamo odakle sam ga donjela frajer je vrištio ko lud dok ga nisam stavila u krilo i u auto.... Najgore mi je to da se otrovao negdje po podrumima ili ga je netko uzeo sebi jer je mali,sladak i mazica....jedini koji se mazio od jutra dok ne legnem,cijele dane je bio na meni,kako ležim i odmaram od MS on se nemiće od mene,pa zaspi samnom! Ja sam javila svima na facebooku,fali mi Jug,Sjenjak nije dobro pokriven (samo kad dragi ode kod svojih po nešta),V.b.k. nikako....kao ni tvrđa Imam ljude iz Retfale,D.g.o.-a,Višnjevca,Centra,ali najbolje je pokrivena industrijska četvrt,kao i malo manje Bosutsko naselje!
2014 09 25
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija