Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Negativne - pitanja, odgovori

Imam jedno pitanje ili čuđenje ili nazovite to kako god hoćete... Vidim već u nekoliko navrata da par cura ima negativnu "iz hira"! O čemu se radi? - ona je recimo radila zamjenu i poslala svoj artikl, a od druge nije dobila ili je dobila uništen, oštećen itd. I sad ona da negativnu toj drugoj curi (s pravom ) i dobije nazad NEGATIVNU IZ HIRA. Jel to normalno ovdje? Jel se te cure mogu javiti administatorki (koja je vidim po tuđim komentarima veoma ažurna ovdje) i da im skloni to ? Čini mi se da to nije nikako fer, dakle ona je ispunila svoj dio dogovora i zamjene i poslala artikl neoštećen i dobar, i sad si ova druga daje za pravo da joj da negativnu iz hira O.o [:sokiran]
2014 09 22
Ovdje vlada Texas ne rade mi smajlići
2014 09 22
Pa javi se adminki u takvom slučaju i piše dok god joj ova ne obriše takvu negativnu. Je, traje to ponekad, danima, tjednima, ali na kraju se obriše.
2014 09 22
Ne znam ni kako im pada na pamet dati nekome nazad negativnu ako su dobile svoje što su htjele. Em što su sjebale stvar, em se razbacuju negativnima. [:boji]
2014 09 22
SHOPINGHOLIC22 DAJE LAZNE NEGATIVNE
2014 09 22
[:smije] dobijes ovdje negativnu i kad komentiras na forumu, upravo dvije mi sjele.
2014 09 22
Pa kako je nekome u životu toliko dosadno ????
2014 09 22
Mislim da je adminka rekla da ne briše osvetničke ako je do suradnje došlo, briše samo negativne kad nije bilo suradnje npr. kao u slučaju franke, chokoladice, cipelitze...
2014 09 22
Nestalo ulja za pohanje.
2014 09 22
Negativne koje su se desile BEZ suradnje se brišu, naravno.
2014 09 22
nije ok ne dati malo igralista i prikracenima. nama je to smijesno, njima cijeli svijet
2014 09 22
hvala adminka!
2014 09 22
Mene pak zanima da li mogu dati negativnu osobi kojoj sam postavila upit za slikom, pa sam nakon par dana dobila odgovor da je na moru, da pričekam. Pa sam čekala, čekala. I ništa se nije dogodilo, pa sam ponovno poslala poruku da je samo podsjećam da mi nije poslala tražene dodatne fotke artikla. I nisam odbila nikakav odgovor na to. A vidim da se uredno spaja na mojekrpice. A opet, cura ima sve pozitivne komentare i baš lijepu robicu, i glupo mi joj je samo zakeljit negativnu jer ko zna zasto mi ne odgovara. Mozda je neki ozbiljan problem pa cu ispast kucka. Ma uopće nisam pametna.
2014 09 22
Ja sam imala par situacija gdje pošaljem upit i dotična ne odgovara uopće...tj dotične jer je bilo nekoliko situacija, a isto su se prijavljivale na krpe... vidim da neke cure daju al glupo mi zafrljiti negativnu zbog toga
2014 09 22
Negativnu ne možete ostavit bez suradnje, eventualno neutralnu.
2014 09 22
1 2