Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

asistent u nastavi

aha...mi smo samo preko zavoda išli...odneseš ili pošlješ papire u školu koja traži i to je to, ako te odaberu šalju dalje papire da im se odobre sredstva
2014 10 02
Sretno u svakom slučaju [:smijesi]
2014 10 02
ja trenutno radim kao asistent dječaku s autizmom u prvom razredu i danas sam saznala da je grad (Zagreb) snizio plaću na 20kn/sat [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2014 10 02
evo mene, lijepo ste se raspisale...ja vam još ništa nezz, to je moj grad tek sada podneo zahtjev za asis. ako im se to odobr i dobiju novac tek tad ću znati šta dalje...a ja tek sada skupljam papire, mada idem po preporuci...moram dostaviti životopis, potvrdu o nekažnjavanju, motivacijdsko pismo-?? pomoć! jeste pisaale to, nešto opširno, općenito, ili ? kratko sam guglala...moram to večeras natipkati
2014 10 02
hej.. i ja bi trebala biti asistent u nastavi... pa imam jedno pitanje.. Jeli potrebno biti određeno vrijeme na zavodu za zapošljavanje? npr. za strucno osposobljavanje je potrebno biti mjesec dana...
2014 10 03
ma pismo tek toliko, reda radi...slično zamolbi za posao prošle godine je bio uvjet mjesec dana,ali ako ne piše ništa u natječaju onda ne
2014 10 06
1 2