Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

orginal ili ne?

cure ako znate kako raspoznati orginal od replike?Evo npr.sad su aktualne ove nike air max.E sad ima ih evo ovdje na krpicama novih evo samo cemo nove spominjat od 200,350 ,400,600 .E sad kontam da ove prve nisu orginal a sta je sa ovim drugima?Ima li nesto po cemu se raspoznaju,ja mislim da mnoge to zanima
2014 10 20
ja mislim da je ovdje 99 % lazne... jedino ako cure imaju i kutiju i racun... :)
2014 10 20
Google rješenje za sve. Imaš prikazano na pojedinim stranicama kako izgledaju orginal i usporedbe s replikama. Samo moraš malo proguglat [:zaljubljen]
2014 10 20
Imas u svakim nike patikama broj, taj broj upises na njivoj stranici i izbaci ti di su proizvedene i kad. Nadi na google clanak o tome, na engleskom je bio , ja sam svoje kontrolirala :(
2014 10 20
zašto misliš da je ovdje lažno..moje sve stvari su originali...i sve poslikano... [:smijesi]
2014 10 20
e super hvala cure na odgovorima...
2014 10 20
veliki dobavljači plasirali su jako puno lažnih orginala, iza sebe imaju cjeli krug ljudi koji se time bavi, to s vremenom možeš skužiti koristeći orginal po trajnosti. Čak su lažnjaci i u markiranim trgovinama, tako da kutija, račun ponekad zaista ništa ne znaći već vrijeme pokazuje što je zapravo kupljeno. Danas novac i brza zarada ima najvažniju ulogu ispred kvalitete.
2014 10 21
Nije da je riječ o Nike air maxicama, ali mi je zaposlenik u dućanu Converse-a (bilivit or not, a vjerovatno ćete not bilivati no baš me briga [:hihot] ) rekao da je sama firma naručivala "lažnjake" i plasirala ih na tržište što preko ovakvih oglasnika nalik MojimKrpicama, što u vlastitim trgovinama u zemljama sa niskim bdp-om. [:znoji]
2014 10 21
Kad netko veli da mu/joj je draže iskeširati original jer je kvalitetniji, na to poludim. [:boji] I žalim zbog zablude u kojoj nažalost živi. [:vrti]
2014 10 21
nazalost nisi vise siguran ni u sto,znam da je jedno vrijeme bilo da naziv nesmije biti isto napisan kao orginal,i stvarno sam to bila vidila na nekim laznjacima a sada kad pogledas ma sve identicno osim roka trajanja a to nevidis nego kad kupis i nosis
2014 10 21
Navodno 70%kopija po original dućanima
2014 10 21