Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Što je prolazno, a što vječno?

tišina [:smijesi]
2014 10 25
Jel Tišina
2014 10 25
U isti čas [:jezik]
2014 10 25
e pa moraću da te (u)bijem [:smije] [:smije] [:smije] spomenila si pa sam mislila da ćeš se sitit-TIŠINA.... [:hihot] dakle nestane čim joj izgovorimo ime, žišku?dakle nemere bit vječna da ga j.... [:smije] kad more tako olako samo riječju nestat
2014 10 25
sv.Toma-De aeternitate mundi contra murmurantes - O viječnosti svijeta kontra onih koji mrmljaju...on se s vjerske strane bavio vječnošću...moš i i iz ovog malo pronać pa uzet dvi tri rečenice [:smijesi]
2014 10 25
Moda se mijenja, ali stil ostaje! -Coco Chanel [:smije] [:kesi] [:hihot]
2014 10 25
Vrijeme
2014 10 25
sa znanstvenog stajališta-energija je također vječna, samo prelazi iz jednog oblika u drugi..pa opet dolazimo na ono da je mjena vječna [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2014 10 26
Smisna [:sramezljiv] [:sramezljiv] [:hihot] Hehe [:smije] ja zaspala s mobitelom u ruci između dva posta otvorila jedno oko i rekoh si oh moja baterija je prolazna [:sokiran] ali tarifa je vječna pa mi se nisu rastopili gigabajti. [:hihot] idem ja dalje nastaviti slatki sanak laku noć [:pospan]
2014 10 26
Bog je vječan (i oni koji vjeruju i drže Njegove zapovjedi). Sve ostalo je prolazno...
2014 10 27
Ehm, kad netko spomene boga, umah se sjetim one stare (vječne!) doskočice: Ako je bog svemoguć, može li stvoriti kamen koji ne može podići, a ako ga ne može podići, onda nije svemogući, ali i ako ga ne može stvoriti, onda opet nije svemogući, tako nekako ide. Inače se nadam da postoji i da je vječan, ali ova bedasta stara doskočica me je stvarno poljuljala u ideji da možda postoji Mister Vječni na nebu. [:zaljubljen]
2014 10 29
1 2