Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

arganovo ulje

koristite li ga i na koji nacin?kazu za ljepotu,mladost...zar se to maze po licu eto tako?sad je u dm na smizenju.ili da uzmem ulje smilja?moram mislit na starost da ovo moje prekrasno lice bude sto dulje mladoliko [:smije]
2014 10 31
Hvali se hladno prešano, nerafinirano ulje argana koje se kupuje u ljekarnama (neke Farmacia ljekarne drže, Kemig, Bio terra, Terra organica), ovo iz drogerija jedva da ima argana u sebi tak da te neće baš nešto pomladit i uljepšat [:smije] Inače se rade uljne mješavine za lice, jedno ulje nikako nije dovoljno za dugotrajnu njegu lica pa tako ni argan. I malo upozorenje, argan smrdi nenormalno, ja ga recimo ne mogu podnjet, al nekima ne smeta. Osim za lice, argan je odličan i za kosu [:smijesi]
2014 10 31
Onda u ducanu da ne kupujem!mislila sam prije spavanja malo nanijet oko ociju,usana.. i smilje hvale na sav glas!
2014 10 31
koliko kosta? i do kada je na akciji? ja sam mislila poceti ga koristiti za kosu... bestija - koristis je samo za vrhove ili cijelu kosu? ti zamasti kosu?
2014 10 31
koristis ga kao pakung prije ili kasnije na mokru kosu?
2014 10 31
je dobar za suhu kosu?
2014 10 31
Za suhu kosu je perfektan,kosa mi je fuul suha,prije sam svega stavljala,ali ništa kao argan
2014 10 31
marka Adria Spa 50ml 48kn.bio je 70. a ima i Olival 60ml 79.00kn
2014 10 31
znate li vi za shop Mala od lavande.sve neka prirodna kozmetika.macerati ,ulja,kreme,sapuni..kod njih je ovo ulje 30ml 74kn.mislim ipak da bi bilo bolje kod njih kupit nego u dm-u.malo pogledajte stranicu.i na faceu su [:smijesi]
2014 10 31
A gdje je onda najbolje kupit..
2014 10 31
Ako želiš prirodno kupiš kod cura koje izrađuju prirodnu kozmetiku (gore sam napisala kod kojih ja kupujem). Takva kozmetika se izrađuje od hladno prešanih, nerafiniranih baznih ulja i maslaca te kemotipiziranih eteričnih ulja i rade se prema potrebama tvoje kože. Ili možeš sama kupit ulja i prema receptima koji se mogu naći na netu mućkat [:smijesi] Dućani u kojima se mogu kupit takva ulja i maslaci su Kemig, Bio terra, Terra organica, ako nisi iz Zga imaju i web shop. Neka ulja se mogu naći i u Farmacia ljekarnama, a možda i drugim ljekarnama, al za to nisam sigurna.
2014 10 31
ma kakvi,ne mislim sama muckat.nemam bas ni volje ni vremena hvala na stranicama.nac cu onda tu [:smijesi]
2014 10 31
Ja koristim arganovo ulje iz avona, kupila sam ga na popustu za 20ak kn, fino mirisi i kosa je meka.. Ali nisam primijetila da su mi vrhovi manje ispucani.
2015 01 09
Ja sam koristila arganovo ulje iz avona, cijena je na sniženju bila nekih 20-ak kn Poslije peglanja kose sam znala staviti i kosa je bila mekša i sjajnija i super miriši :)
2015 03 10