Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Mame-pelene

Mi smo probali Babylove (bile nam prekrute), Intersparove prettybaby (isto onako malo kruće i uže), Mullerove (ok su, ali nije mi muller blizu pa kupimo samo tu i tamo), zatim smo do godine dana kupovali Puffies i bili jako zadovoljni, mekane su i elastične i onda su počele promakati, čim je curica počela puzatu i više se kretati, ne znam zašto. Probali zatim Pampers i Lidlove i iste su mi kvalitetom i svake mi sad promoče, ne znam u čemu je problem, do godine dana su sve šljakale. [:vrti] Sad smo dalje u potrazi za onim pravima [:hihot] [:znoji]
2014 10 31
Vidim da svatko ima svoje. Na kraju ću kupiti po jedan paket od svih pa prvih mjesec dana proba. U Konzumu dobijem jedne gratis (dobila kupon), u Bipu i DM idem slijedeći tjedan na baby dane odn. žutu srijedu. Dijete će mi imati 3 kg (tako predviđaju). Znači mjesec dana koristi najmanju veličinu?
2014 10 31
Kada mi je patronazna donjela popis stvari koje ce mi trebati za bolnicu velikim slovima je pisalo odavezno pampers pelene, tako da su nam to bile prve pelene koje smo kupili i od tada vecinom njih koristimo i pokazale su se kao najbolje. Na poklon smo dobili i iz konzuma i uzas, a one iz lidla su se pokazale dobre. Sada imamo pampers sleep and play, bile su na akciji u kauflandu 100kom 88kn tako da smo se opremili za par mjeseci [:hihot]
2014 10 31
Pampers uvjerljivo najbolji. Naravno, uz duzno postovanje i na tudja misljenja koja se kose mojima, skuplje jesu ali i najbolje.
2014 10 31
Mi koristimo Libero već 6 godina zbog bolesti mog djeteta..definitivno najbolje( moje osbno mišljenje i iskustvo) a kažem koristimo već 6 godina..:i nemamo potrebu za drugima.
2014 10 31
Mi koristimo Libero već 6 godina zbog bolesti mog djeteta..definitivno najbolje( moje osbno mišljenje i iskustvo) a kažem koristimo već 6 godina..:i nemamo potrebu za drugima.
2014 10 31
Nervozna, meni je patronaža rekla sve osim Pampersa!!! Tako da sam njih odmah maknula.
2014 10 31
Prije nego smo rodile frendica i ja smo testirale pelene tako što bi ih prerezale pa provjerile unutrašnjost. Velika većina je podsjećala na one grozne gelove u ulošima koje ni sama ne podnosim pa ne bi to priuštila ni djetetu. Plave pampersice su bile jedne od lošijih ali s premium care, to su one bijele, sam bila zadovoljna i koristila ih od prvog do zadnjeg dana.
2014 10 31
ja već drugo djete koristim LIDlOVE i sa njima sam jako zadovoljna, na pppers mi se osipali obadva, nisu loše ni violeta
2014 10 31
samo pampers koristili godinu i pol i prezadovoljni
2014 10 31
liralira , prije 40 minuta prijavi | ↑ Nervozna, meni je patronaža rekla sve osim Pampersa!!! Tako da sam njih odmah maknula. Eto, svatko drugacije kaze. Ja sam rodila u Puli, i kako je curica duze bila u bolnici i nije bila uz mene u pocetku trazili su me pelene, opet pampers i lanolin kremu iz ljekarne, ja sam imala panaten kod sebe i nisu htjeli koristiti nego je muz kupio lanolin, cak sam uzela za pupak octenisept pa su trazili tyrosur prasak [:smijesi]
2014 10 31
Libero pelene su naj naj bolje, al stvarno..nikakav pampers ni huggies.. jedino jos koje mogu proći su one iz Lidla, stvarno su ok , a i cijena je normalna.. al za novorođenče , eto ja bih uvijek preporučila libero.. pampersice promoče, ne sa strane vec kroz pelenu, a ove libero ništa... [:zaljubljen]
2014 10 31
apsolutni favorit su mi Kauflandove pelene, a isprobali smo sve: dakle, Baby Nappies Premium! [:smijesi]
2014 11 01
uclani se u dm-u u babybonus program i dobit ces jedan paket pampers premium care pelena (najmanji paket, mislim da ih je 33 u paket), najmanja velicina. jedne manje moras kupovat za probu [:kesi]
2014 11 01
Martina, uclanila sam se u sve :-). Hvala.
2014 11 01