Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

čudno žicanje preko pp-a

Jučer mi je jedna korisnica poslala krajnje čudnu žicersku poruku, da jel bih dala dvije svoje točno odabrane sitnice za neku navodnu aukciju u nekoj neimenovanoj školi gdje je navodno pripravnica. Mislim, nove muške gaće za aukciju u školi?! [:frustriran] I naravno, nije ni spomenula tko bi snosio trošak poštarine, valjda se podrazumijeva da bi i to išlo na moj račun. Šta nije otvorila temu, pa pozvala sve krpičarke da daju neki prilog, čemu ovako tajanstveno žicanje preko PP-a? Ma mislim... u troskoku!!! Dosta mi je prevaranata svih vrsta! [:frustriran]
2014 11 26
probala cura, pa ako ide, ide ako ne , ne [:hihot] ..ima svašta na ovim krpicama, nikad nije dosadno [:smijesi]
2014 11 26
I ja sam dobila takav upit za jednu torbicu, ali ga nisam shvatila kao pokušaj prevare [:sokiran] [:znoji]
2014 11 26
Jel možda od izvjesne Dijane? Da su tu čista posla u pitanju, postavila bi javni apel na Forumu, s imenom škole, i nekim konkretnim ciljem aukcije valjda, a ne ovako.
2014 11 26
Awkward [:sokiran]
2014 11 26
..žica stvari koje budu sigurno prodane na aukciji..gače su za ravnatelja, valjda [:hihot]
2014 11 26
Ne razumijem komentar doreos - fashionholic007 je kandidatkinja za sto tocno? Nije mi bas fora to serendanje po korisnicama po topicima bez konkretnog razloga povoda i dokaza. Sto je tocno ta cura tebi napravila sa je ljepis na forum?
2014 11 26
Još nije ništa napravila, i malo je prejudicirano nakeljiti je kao potencijalnu prevaranticu, istina. [:sokiran] No ipak, malo je van pravila da ima sve slike sa neta. [:hihot]
2014 11 26
Sve su joj slike s neta i sve cijene su joj niže nego inače cijene za te fejk proizvode. i još nema nijednu povratnu. Meni isto smrdi na "zgrabi i bježi"
2014 11 26
Meni ne izgledaju sve s neta. Btw po meni bi se i napadanje korisnica bez povoda trebalo kaznjavati blokiranjem
2014 11 26
Broj jedan, ja ne napadam nikog samo sam napisala svoje mišljenje o navedenom profilu. Dalje, di su njene slike artikala? Ako ono nisu slike s neta onda ne znam šta jesu. Koliko profila za koje je kasnije dokazano da su prevarantski je uočeno na ovaj način, ne znam šta kome ima smetat. Uostalom nitko je nije naveo kao prevaranticu već prodil je sam po sebi sumnjiv, Popularnost tih artikala i smiješne cijene su idealni za prodat neku nepostojeću stvar više cura i nestati.nije da se nije događalo. A cura možda ispadne ok. Baš ćemo vidit
2014 11 26
Stojim pri svemu sto sam rekla.
2014 11 26
Ma ovo je prevarantski profil 99 % sigurno! Sve su slike s neta, ima svih veličina ali ne može ništa slikati, kak da ne [:znoji]
2014 11 26
Ma da, najbolje blokirat one koje uoče potencijalni sumnjivi profil pa idu pokušat upozorit druge i spriječit ono šta se ionako i previše događa na krpicama - prevaru. Bravo, sjedi pet [:vrti]
2014 11 26
tadijana stalno nesto zica [:pospan]
2014 11 26
1 2 3 4