Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Tvoje lice zvuci poznato

@sunny haha, baš i meni je sve neugodno kad ju gledam [:hihot] skroz je fejk
2014 12 21
kaj je s ovim Tomom ? ,grdo je kad zabriješ da si još uvijek mladac .. [:smije]
2014 12 21
Kaj ta Bagarićka ustvari radi u toj emisiji? Koreografa imaju. Učitelje pjevanja (Ivanu i Martinu) imaju. Bagarićka radi - što točno? Kao "uči" ih nečemu? :rolleyes: Ja sam za Bejbi Duksa jer se bogec već pretrgao od priprema, baš si zaslužio, ali ako i Mario pobijedi neće mi biti žao. A ona najlonke večeras [:hihot] .
2014 12 21
Mario je pobjednik pa to se zna vec...
2014 12 21
aha...po ovim komentarima vanda nije imala glas kao rihanna , a baby dooks je kao imao glas ko katy perry??? [:sokiran] [:sokiran]
2014 12 21
A i ovaj Navojec, inace mi je simpa, ali u ovom showu mu nijedan komentar ne prolazi bez "Meni je ovo bilo fantasticno." Pa daj mali prosiri vokabular, covjece. [:hihot]
2014 12 21
malo*
2014 12 21
Baby Doooooooks!!! Idemoooo :D
2014 12 21
ja nemogu ovog ronalda smislit.. isssss.. [:ljut] [:ljut]
2014 12 21
Vanda ima glasa samo joj izbor izvodaca nije bio naklonjen. Nije svatko za pjevat sve, da se razumijemo :)
2014 12 21
Jasna Pavić Pucukarićććć idemoooo [:smije] [:smije] [:smije] a u kompletu s Brausom neusporedivo,ne može to nitko nadmašit
2014 12 21
@leslie Baby Dooks je savršeno skinuo Katty Perry, jel mi isti show gledamo?? [:smije] [:hihot]
2014 12 21
Duks mi je ličio na ogromni Kapkejk sa šlagom i Candy crash sagu zajedno [:smije]
2014 12 21
Nego na osnovu cega je Minea pjevacica?
2014 12 21
Tvoje lice mi zvuči poznato. Bože dragi koji su to brijači ja ne vjerujem -.- Sve neki pretjerani kič i glamur. Šta ti ljudi žele biti? Koga oni žele impresionirati oponašanjem poznati svjetskih i domaćih estradnih zvijezda? Članovi žirija isss Tomo in der Mühlen. [:sokiran] Kakav je to friz?? Kakav je to šiljasti đavolski podbradak? Kakva je to aluzija? Oprostite...neću više. Podsvjest mi se probudila. Došlo mi je jer prsti sami tipkovnicu traže kad sam promotrio spomenutu emisiju [:vrti]
2014 12 21